Felmeddelande: Du måste vara inloggad för att kunna bevaka detta objekt.
Degsporre/kaksporre från 30- 40-talet?
Bruksskick
Köparen betalar frakten.
Självklart samfraktar jag om du ropar in fler auktioner
Maila gärna om du har frågor eller önskar fler bilder.
Lycka till med auktionen!!