Vi skickar efter billigaste fraktsätt. Fraktkostnaden räknas ut efter auktionens slut eftersom en del vill sampacka. OBS: Varan kan också hämtas på plats.
Fat Gustafsberg "Amor" - stämplat i godset Gustafsberg 10 EC
Storlek ca: 35,5 x 26,5 cm
Bra skick - pytteliten ytlig kantnagg på fatet