Tänkte sälja min ca 2 veckor gamla iphone, då jag tänkte prova på Android istället.
OBS! Inga som helst skador eller repor!
Givetvis följer kartong, Kvitto och alla tillbehör med.
Sitter ett Steinheil Ultra Crystal Clear skärmskydd på den från första sekunden den användes. Ingen har rört skärmen utan skärmskydd!
Mobilen är Olåst
Hämtas i Karlskoga eller skickas.
Bilder
Välj en bild
Besökt 499 gånger
Betalningsmetoder
Swedbank
Säljaren, leo120404, tar på sig allt ansvar för innehållet i denna auktion