Stämplad : INLÖSBART I MÄSSINGSKAMMAREN SKULTUNA 1978
Stämplad : SCAB = Scand Craft Ädla Metaller AB
Stämplad : Trekronor (kattfoten) + S för silver + 925 S för silverhalten + D10 = år 1978
Vikt 20.22 gram.
Olika reflexer från kameran syns endast på bilderna och finns inte på myntet.
Myntet skickas i en myntkapsel, som ett extra skydd.
Förskottsbetalning inom 5 dagar.
Vi har inte Swish!
Alla våra leveranser paketeras väl och skickas i bubbelplastpåse/kuvert. |