Västerås, Skerike kyrka. Vykort i färg från 1970-talet. Förlag: John H. Ericsson, nummer saknas. Postgånget 1. 8. 1972 med otydlig stämpel från Västerås. Omstämplad i Södertälje 2. 8. 1972 på Världsflyktingåret 1972, 65 öre röd/blå.
Betalning sker mot uppgifter i leveranskuvertet.
Köper du fler objekt sampackar vi självklart. |