Två gamla kort Shirley Temple med pyttesmå fel säljes därför som andra hands
Det svart-vita är Fox Films 1934 har en liten fläck ner i kanten på vita ramen och
det andra också från 30-talet är skrivet one penny och har llitet nagg i nedre hö-hörnet
annars är dom fina