Vi skickar efter billigaste fraktsätt. Fraktkostnaden räknas ut efter auktionens slut eftersom en del vill sampacka. - se min informationssida
Gammal Skål med lock i porslin med jordgubbsmönster och fjärillar
Diameter ca: 12 cm
Bruksskick - nagg på insidan locket - syns ej när locket ligger på - se bilder