Enligt bild. Nyskick inget slitage eller skador
För Stor att skicka på vanligt vis så det är i första hand avhämtning som gäller
Jag bor i Morup. 1 mil Norr Falkenberg
Samfrakt vid flera köp. Har du flera bud, eller lagt in bud på kommande auktioner ( Maila mig,) så väntar vi någon dag.
Lycka till med budgivningen.