Helsingborg. Kärnan. Kärnan byggt på 1300-talet. Brefkort i färg från tidigt 1900-tal. Förlag: Axel Eliassons konstförlag, nr: 3747. Postgånget 11. 6. 1905 med otydlig stämpel på Oscar II, 5 öre grönt.
Bilder
Välj en bild
Besökt 13 gånger
Betalningsmetoder
Nordea
Swish
Säljaren, kortkul, tar på sig allt ansvar för innehållet i denna auktion