| Tillbaka till söksidan
Kategori: Telefoni > Mobiltelefoni > Smartphones
Apple iPhone 5 16 GB Svart/Skiffer 4 999 kr ID: 300745
Apple iPhone 5 16 GB Svart/Skiffer 4 999 kr

Högsta bud Inga bud
Utropspris 4,000 SEK
Antal 1
Bud 0
Län Östergötland
Land Sverige
Tid kvar
Starttid 2013-01-11 17:17:16
Sluttid 2013-01-14 17:17:16
Status Avslutad
Leveransvillkor Säljaren betalar fraktkostnaderna
Leveransmetod Posten (Brev/Paket)
Reservationspris ej uppnått
leo120404 (0) Offline
Medlem sedan 2013-01-08
Andra objekt från denna säljare
Omdömesbetyg 0.00%
Positivt 0
Negativt 0
Visa omdömen
Bevaka auktionen
Kontakta säljaren

Beskrivning
Tänkte sälja min ca 2 veckor gamla iphone, då jag tänkte prova på Android istället. OBS! Inga som helst skador eller repor! Givetvis följer kartong, Kvitto och alla tillbehör med. Sitter ett Steinheil Ultra Crystal Clear skärmskydd på den från första sekunden den användes. Ingen har rört skärmen utan skärmskydd! Mobilen är Olåst Hämtas i Karlskoga eller skickas.
Bilder
Välj en bild

Besökt 431 gånger
Betalningsmetoder
Swedbank
Swedbank

Säljaren, leo120404, tar på sig allt ansvar för innehållet i denna auktion