3:24:30
Tillbaka till söksidan
Kategori:
Glas
> Vaser
Sven Palmqvist vas Orrefors vintage signerad
ID:
38459495
Högsta bud
Inga bud
Utropspris
500 SEK
Antal
1
Län
Skåne
Land
Sverige
Tid kvar
Starttid
2023-05-06 11:12:18
Sluttid
2023-05-09 11:12:18
Status
Leveransvillkor
Köparen betalar fraktkostnaderna
Porto
79 SEK
Leveransmetod
Hämtas på plats
Frakt- och betalningsinformation
Skickar spårbarhet med PostNord. Eller avhämtning i Lund.
Reservationspris ej uppnått
antik1 (
)
Medlem sedan 2023-04-20
Andra objekt från denna säljare
Omdömesbetyg
0.00%
Positivt
Negativt
Visa omdömen
Bevaka auktionen
Kontakta säljaren
Beskrivning
Med små repor
Bilder
Välj en bild
Besökt 120 gånger
Betalningsmetoder
Swish
Säljaren,
antik1
, tar på sig allt ansvar för innehållet i denna auktion