Vi skickar efter billigaste fraktsätt. Fraktkostnaden räknas ut efter auktionens slut eftersom en del vill sampacka. - se min informationssida
Wilhelm Kåge 's speceriburkar. Kåge designade dessa burkar från 1917 då han började på Gustavsberg.
Bruksskick någon liten nagg i kanten och åldersfläckar se bilder
Höjd med locket ca. 11 cm