Vi skickar efter billigaste fraktsätt. Fraktkostnaden räknas ut efter auktionens slut eftersom en del vill sampacka. - se min informationssida
Antik Tallrik Imari - handmålad - zinkad - troligen 1700 talet - stativet ingår ej.Diameter ca: 22,5 cmBra skick med tanke på ålder - några pyttesmå nagg på baksidan - fin lagning med zink - se bilder