Enligt bild. Fint skick. Men det finns några repor i glaset vid blinkersen.
Går förmodligen att putsa till lite. men blir knappast osynligt, det finns inga sprickor eller andra skador
Samfrakt vid flera köp. Har du flera bud, eller lagt in bud på kommande auktioner ( Maila mig,) så väntar vi någon dag.
Lycka till med budgivningen. |