Frimärken på adresskort - stämplat 1962 - Örebro 1 M - Munkfors 1Försändelse med stämplat frimärke -Stockholm 22.12.37.  11-12Humor - Bror-Erics Värsta / Bygdemålaren från Bjuråker HälsinglandFörsändelse med stämplat frimärke -  PLK 257. B - 11/5 1903Frimärken  på adresskort - stämplat 1972 - Malmö 6 - Karlstad Dovrefjell med snöhetta   - Norge Råby-Rekarne kyrka Strängnäs Stift 2 äldre vykortVy Borås - äldre vykort - VästergötlandVykort - Gamla Bilar vid Hotel Eydt - Kirchheim / Hessen26854   carl laarsson   under den stora björken  postg 1975Ungern 125Karlsborg kyrka Skara Stift Antikt vykort 1915Glad Påsk - oskrivet  vykort 1940-taletHögmässa i Skärstads kyrka Växjö Stift 2 äldre vykortTidaholm  torget 1983Folkliv auf dem Rothenberg Köln Oskrivet gammalt vykortF 335A,  VADSTENA   13.3.42Fin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Skellefteå 28.6.92 - SM CykelInteriör Varvsmuseet Karlskrona BlekingeVykort Folkdräkt - bunader fra Aust-Telemark Norway
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Frimärken på adresskort - stämplat 1962 - Örebro 1 M - Munkfors 1 Frimärken på adresskort - stämplat 1962 - Örebro 1 M - Munkfors 1
Frimärken på adresskort - stämplat 1962 - Örebro 1 M - Munkfors 1
estelle 4 SEK 0 Avslutad
Försändelse med stämplat frimärke -Stockholm 22.12.37.  11-12 Försändelse med stämplat frimärke -Stockholm 22.12.37.  11-12
Försändelse med stämplat frimärke -Stockholm 22.12.37. 11-12
krona 4 SEK 0 Avslutad
Humor - Bror-Erics Värsta / Bygdemålaren från Bjuråker Hälsingland Humor - Bror-Erics Värsta / Bygdemålaren från Bjuråker Hälsingland
Humor - Bror-Erics Värsta / Bygdemålaren från Bjuråker Hälsingland
krona 4 SEK 0 Avslutad
Försändelse med stämplat frimärke -  PLK 257. B - 11/5 1903 Försändelse med stämplat frimärke -  PLK 257. B - 11/5 1903
Försändelse med stämplat frimärke - PLK 257. B - 11/5 1903
krona 4 SEK 0 Avslutad
Frimärken  på adresskort - stämplat 1972 - Malmö 6 - Karlstad Frimärken  på adresskort - stämplat 1972 - Malmö 6 - Karlstad
Frimärken på adresskort - stämplat 1972 - Malmö 6 - Karlstad
estelle 4 SEK 0 Avslutad
Dovrefjell med snöhetta   - Norge Dovrefjell med snöhetta   - Norge
Dovrefjell med snöhetta - Norge
krona 4 SEK 0 Avslutad
Råby-Rekarne kyrka Strängnäs Stift 2 äldre vykort Råby-Rekarne kyrka Strängnäs Stift 2 äldre vykort
Råby-Rekarne kyrka Strängnäs Stift 2 äldre vykort
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Vy Borås - äldre vykort - Västergötland Vy Borås - äldre vykort - Västergötland
Vy Borås - äldre vykort - Västergötland
krona 4 SEK 0 Avslutad
Vykort - Gamla Bilar vid Hotel Eydt - Kirchheim / Hessen Vykort - Gamla Bilar vid Hotel Eydt - Kirchheim / Hessen
Vykort - Gamla Bilar vid Hotel Eydt - Kirchheim / Hessen
krona 4 SEK 0 Avslutad
26854   carl laarsson   under den stora björken  postg 1975 26854   carl laarsson   under den stora björken  postg 1975
26854 carl laarsson under den stora björken postg 1975
zeke 4 SEK 0 Avslutad
Ungern 125 Ungern 125
Ungern 125
bieb 4 SEK 0 Avslutad
Karlsborg kyrka Skara Stift Antikt vykort 1915 Karlsborg kyrka Skara Stift Antikt vykort 1915
Karlsborg kyrka Skara Stift Antikt vykort 1915
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Glad Påsk - oskrivet  vykort 1940-talet Glad Påsk - oskrivet  vykort 1940-talet
Glad Påsk - oskrivet vykort 1940-talet
krona 4 SEK 0 Avslutad
Högmässa i Skärstads kyrka Växjö Stift 2 äldre vykort Högmässa i Skärstads kyrka Växjö Stift 2 äldre vykort
Högmässa i Skärstads kyrka Växjö Stift 2 äldre vykort
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Tidaholm  torget 1983 Tidaholm  torget 1983
Tidaholm torget 1983
krona 4 SEK 0 Avslutad
Folkliv auf dem Rothenberg Köln Oskrivet gammalt vykort Folkliv auf dem Rothenberg Köln Oskrivet gammalt vykort
Folkliv auf dem Rothenberg Köln Oskrivet gammalt vykort
deitas 4 SEK 0 Avslutad
F 335A,  VADSTENA   13.3.42 F 335A,  VADSTENA   13.3.42
F 335A, VADSTENA 13.3.42
brunhilde 4 SEK 0 Avslutad
Fin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Skellefteå 28.6.92 - SM Cykel Fin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Skellefteå 28.6.92 - SM Cykel
Fin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Skellefteå 28.6.92 - SM Cykel
krona 4 SEK 0 Avslutad
Interiör Varvsmuseet Karlskrona Blekinge Interiör Varvsmuseet Karlskrona Blekinge
Interiör Varvsmuseet Karlskrona Blekinge
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Vykort Folkdräkt - bunader fra Aust-Telemark Norway Vykort Folkdräkt - bunader fra Aust-Telemark Norway
Vykort Folkdräkt - bunader fra Aust-Telemark Norway
krona 4 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1557 1558 1559 1560 [ 1561 ] 1562 1563 1564 1565 ... [>] [>>]