Frimärken  på adresskort - stämplat 1965 -  Stockholm 16 - Karlstad Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Borås 10 till Värmlands SäbyOlavus Petri Facit Nr 440A** i 5-stripBåstad 1959 Skrivet gammalt vykortFrimärken på adresskort - stämplat 1962 - Insjön - Munkfors 1FDC - EES-avtalet 1994 - 17/1 1994                    Vacker Sommarbild 1953 signerad EH - Gammalt skrivet VykortF 321A,  ÄLMHULT  7.8.42Sj Lok Prins August byggt 1856 Oskrivet äldre vykortF 319, praktstämpel MALUNG 12.10.1940  Containerbahnhof  Lyftkran   ... / Fin svensk evenemangstämpel - Östersund polisen 100år - 14/5 1977Borgholms slott Öland - Oskrivet äldre vykort Empire State Building - skrivet vykortFilmstjärna - 9. Rasmus Nalle F 953v1,  GKÖVDE 1  12.4.76   Vykort - Flygpanorama 1975 -  StockholmSankta Birgitta kyrka Uppsala Stift 1 äldre vykortMin häst - nr 8 2003 med poster Max Beckmann Oskrivet vykort av fin konstVy från Skellefteå Västerbotten Oskrivet äldre vykort
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Frimärken  på adresskort - stämplat 1965 -  Stockholm 16 - Karlstad Frimärken  på adresskort - stämplat 1965 -  Stockholm 16 - Karlstad
Frimärken på adresskort - stämplat 1965 - Stockholm 16 - Karlstad
estelle 4 SEK 0 Avslutad
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Borås 10 till Värmlands Säby Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Borås 10 till Värmlands Säby
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Borås 10 till Värmlands Säby
estelle 4 SEK 0 Avslutad
Olavus Petri Facit Nr 440A** i 5-strip Olavus Petri Facit Nr 440A** i 5-strip
Olavus Petri Facit Nr 440A** i 5-strip
reka1 4 SEK 0 Avslutad
Båstad 1959 Skrivet gammalt vykort Båstad 1959 Skrivet gammalt vykort
Båstad 1959 Skrivet gammalt vykort
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Frimärken på adresskort - stämplat 1962 - Insjön - Munkfors 1 Frimärken på adresskort - stämplat 1962 - Insjön - Munkfors 1
Frimärken på adresskort - stämplat 1962 - Insjön - Munkfors 1
estelle 4 SEK 0 Avslutad
FDC - EES-avtalet 1994 - 17/1 1994                    FDC - EES-avtalet 1994 - 17/1 1994
FDC - EES-avtalet 1994 - 17/1 1994
krona 4 SEK 0 Avslutad
Vacker Sommarbild 1953 signerad EH - Gammalt skrivet Vykort Vacker Sommarbild 1953 signerad EH - Gammalt skrivet Vykort
Vacker Sommarbild 1953 signerad EH - Gammalt skrivet Vykort
krona 4 SEK 0 Avslutad
F 321A,  ÄLMHULT  7.8.42 F 321A,  ÄLMHULT  7.8.42
F 321A, ÄLMHULT 7.8.42
brunhilde 4 SEK 0 Avslutad
Sj Lok Prins August byggt 1856 Oskrivet äldre vykort Sj Lok Prins August byggt 1856 Oskrivet äldre vykort
Sj Lok Prins August byggt 1856 Oskrivet äldre vykort
krona 4 SEK 0 Avslutad
F 319, praktstämpel MALUNG 12.10.1940  F 319, praktstämpel MALUNG 12.10.1940
F 319, praktstämpel MALUNG 12.10.1940
brunhilde 4 SEK 0 Avslutad
Containerbahnhof  Lyftkran   ... / Fin svensk evenemangstämpel - Östersund polisen 100år - 14/5 1977 Containerbahnhof  Lyftkran   ... / Fin svensk evenemangstämpel - Östersund polisen 100år - 14/5 1977
Containerbahnhof Lyftkran ... / Fin svensk evenemangstämpel - Östersund polisen 100år - 14/5 1977
krona 4 SEK 0 Avslutad
Borgholms slott Öland - Oskrivet äldre vykort Borgholms slott Öland - Oskrivet äldre vykort
Borgholms slott Öland - Oskrivet äldre vykort
krona 4 SEK 0 Avslutad
Empire State Building - skrivet vykort Empire State Building - skrivet vykort
Empire State Building - skrivet vykort
krona 4 SEK 0 Avslutad
Filmstjärna - 9. Rasmus Nalle Filmstjärna - 9. Rasmus Nalle
Filmstjärna - 9. Rasmus Nalle
jokim 4 SEK 0 Avslutad
F 953v1,  GKÖVDE 1  12.4.76   F 953v1,  GKÖVDE 1  12.4.76
F 953v1, GKÖVDE 1 12.4.76
brunhilde 4 SEK 0 Avslutad
Vykort - Flygpanorama 1975 -  Stockholm Vykort - Flygpanorama 1975 -  Stockholm
Vykort - Flygpanorama 1975 - Stockholm
jokim 4 SEK 0 Avslutad
Sankta Birgitta kyrka Uppsala Stift 1 äldre vykort Sankta Birgitta kyrka Uppsala Stift 1 äldre vykort
Sankta Birgitta kyrka Uppsala Stift 1 äldre vykort
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Min häst - nr 8 2003 med poster Min häst - nr 8 2003 med poster
Min häst - nr 8 2003 med poster
milo 4 SEK 1 Avslutad
Max Beckmann Oskrivet vykort av fin konst Max Beckmann Oskrivet vykort av fin konst
Max Beckmann Oskrivet vykort av fin konst
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Vy från Skellefteå Västerbotten Oskrivet äldre vykort Vy från Skellefteå Västerbotten Oskrivet äldre vykort
Vy från Skellefteå Västerbotten Oskrivet äldre vykort
deitas 4 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1575 1576 1577 1578 [ 1579 ] 1580 1581 1582 1583 ... [>] [>>]