Fiskebäckskil1 m satinsnöre 2 mm till kumohimo neonrosaAvi frankerad och stämplad 1964 - Karlstad  - 729 HälleforsJuni Gammalt dubbelvikt fint kort av Eugéne Grasset La Belle Jardiniére Oskrivet VYKORT. KARLSTAD DOMKYRKAN. BEG.Bilar framför Gyllene Uttern Gränna Småland Oskrivet äldre vykort Harry LangeFolkliv hos Flickorna Lundgren Skäret Oskrivet äldre vykortFrimärken  på adresskort - stämplat 1963 - Billinge  - SunnePaketavi med stämplade frimärken - 1964 - Göreborg 31 - KarlstadErstaporten Ersta - Stockholm 1950-taletFLEN, Harpsund - rekreationsbostad för statsministern, obeg. A6-kortFantomen - Nr: 14 - 1994Söderby-Karls kyrka Uppsala Stift 2 äldre vykortKalle Anka & Co Nr.18  2014Våmbs kyrka Skövde Skara Stift 2 äldre vykortbamse 1995 nr 5Vykort - Fin katt och hundHELSINGBORG, Kullagatan - gå- och affärsgata, obeg. A6-kort91:an karlsson nr 19 1996 wF 54,  TRELLEBORG Lbr  21.2.1910
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Fiskebäckskil Fiskebäckskil
Fiskebäckskil
deitas 4 SEK 0 Avslutad
1 m satinsnöre 2 mm till kumohimo neonrosa 1 m satinsnöre 2 mm till kumohimo neonrosa
1 m satinsnöre 2 mm till kumohimo neonrosa
maxima1 4 SEK 0 Avslutad
Avi frankerad och stämplad 1964 - Karlstad  - 729 Hällefors Avi frankerad och stämplad 1964 - Karlstad  - 729 Hällefors
Avi frankerad och stämplad 1964 - Karlstad - 729 Hällefors
estelle 4 SEK 0 Avslutad
Juni Gammalt dubbelvikt fint kort av Eugéne Grasset La Belle Jardiniére Oskrivet Juni Gammalt dubbelvikt fint kort av Eugéne Grasset La Belle Jardiniére Oskrivet
Juni Gammalt dubbelvikt fint kort av Eugéne Grasset La Belle Jardiniére Oskrivet
deitas 4 SEK 0 Avslutad
 VYKORT. KARLSTAD DOMKYRKAN. BEG.  VYKORT. KARLSTAD DOMKYRKAN. BEG.
VYKORT. KARLSTAD DOMKYRKAN. BEG.
jh50 4 SEK 0 Avslutad
Bilar framför Gyllene Uttern Gränna Småland Oskrivet äldre vykort Harry Lange Bilar framför Gyllene Uttern Gränna Småland Oskrivet äldre vykort Harry Lange
Bilar framför Gyllene Uttern Gränna Småland Oskrivet äldre vykort Harry Lange
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Folkliv hos Flickorna Lundgren Skäret Oskrivet äldre vykort Folkliv hos Flickorna Lundgren Skäret Oskrivet äldre vykort
Folkliv hos Flickorna Lundgren Skäret Oskrivet äldre vykort
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Frimärken  på adresskort - stämplat 1963 - Billinge  - Sunne Frimärken  på adresskort - stämplat 1963 - Billinge  - Sunne
Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Billinge - Sunne
estelle 4 SEK 0 Avslutad
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Göreborg 31 - Karlstad Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Göreborg 31 - Karlstad
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Göreborg 31 - Karlstad
estelle 4 SEK 0 Avslutad
Erstaporten Ersta - Stockholm 1950-talet Erstaporten Ersta - Stockholm 1950-talet
Erstaporten Ersta - Stockholm 1950-talet
krona 4 SEK 0 Avslutad
FLEN, Harpsund - rekreationsbostad för statsministern, obeg. A6-kort FLEN, Harpsund - rekreationsbostad för statsministern, obeg. A6-kort
FLEN, Harpsund - rekreationsbostad för statsministern, obeg. A6-kort
brunhilde 4 SEK 0 Avslutad
Fantomen - Nr: 14 - 1994 Fantomen - Nr: 14 - 1994
Fantomen - Nr: 14 - 1994
milo 4 SEK 0 Avslutad
Söderby-Karls kyrka Uppsala Stift 2 äldre vykort Söderby-Karls kyrka Uppsala Stift 2 äldre vykort
Söderby-Karls kyrka Uppsala Stift 2 äldre vykort
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Kalle Anka & Co Nr.18  2014 Kalle Anka & Co Nr.18  2014
Kalle Anka & Co Nr.18 2014
milo 4 SEK 0 Avslutad
Våmbs kyrka Skövde Skara Stift 2 äldre vykort Våmbs kyrka Skövde Skara Stift 2 äldre vykort
Våmbs kyrka Skövde Skara Stift 2 äldre vykort
deitas 4 SEK 0 Avslutad
bamse 1995 nr 5 bamse 1995 nr 5
bamse 1995 nr 5
burta62 4 SEK 0 Avslutad
Vykort - Fin katt och hund Vykort - Fin katt och hund
Vykort - Fin katt och hund
jokim 4 SEK 0 Avslutad
HELSINGBORG, Kullagatan - gå- och affärsgata, obeg. A6-kort HELSINGBORG, Kullagatan - gå- och affärsgata, obeg. A6-kort
HELSINGBORG, Kullagatan - gå- och affärsgata, obeg. A6-kort
brunhilde 4 SEK 0 Avslutad
91:an karlsson nr 19 1996 w 91:an karlsson nr 19 1996 w
91:an karlsson nr 19 1996 w
burta62 4 SEK 0 Avslutad
F 54,  TRELLEBORG Lbr  21.2.1910 F 54,  TRELLEBORG Lbr  21.2.1910
F 54, TRELLEBORG Lbr 21.2.1910
brunhilde 4 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1598 1599 1600 1601 [ 1602 ] 1603 1604 1605 1606 ... [>] [>>]