Vykort. Kartkort. 2 st vykort, dubbletter, Skåne. Inte Postgånget.Stämplade frimärken  från året 1957 V Y K O R T.  Jönköping.   Åsenvägen.... Oskrivet. SMÅLAND.Vykort. Stockholm Kastellholmen PB 2041 . 1950 -1960.Vykort.  Flygfoto över Borserud Värmland. 1955. (Filipstad)F 659-60 Oslo 900 år, F 661 Antarktistraktaten, F 652-4 3 kompletta ** serier.Vykort. RESELE ÅNGERMANLAND.Vykort. Båstad. Strand Restaurant. C.A.Träff.Anten - Gräfsnäs Järnväg - Lok Nr. 24     ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Skutskär 1973Frimärken. Maximikort. Vårtecken,2005. VYKORT. Kalmar. Lasarettet. ULTRA kort. Vykort. Gylterud, Mangskog, Värmland,,Eksjö. Lasarettet. ULTRA kort.H 198.Vykort. Linköping Nygatan. 1937.Vykort. Eksjö. Runstenen i Kyrkparken. Vykort. Torshälla .  Östra torget F 7559.  PressbyrånVykort. Vårgårda. Kungsgatan. Postg. C. A. Träff.VYKORT. Brunnsvik. LO:s skola. Dalarna.Div. frimärken från 1970-talet, katalog 157 kr, nominal 21 Dkr
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Vykort. Kartkort. 2 st vykort, dubbletter, Skåne. Inte Postgånget. Vykort. Kartkort. 2 st vykort, dubbletter, Skåne. Inte Postgånget.
Vykort. Kartkort. 2 st vykort, dubbletter, Skåne. Inte Postgånget.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Stämplade frimärken  från året 1957 Stämplade frimärken  från året 1957
Stämplade frimärken från året 1957
reka1 11 SEK 0 Avslutad
 V Y K O R T.  Jönköping.   Åsenvägen.... Oskrivet. SMÅLAND.  V Y K O R T.  Jönköping.   Åsenvägen.... Oskrivet. SMÅLAND.
V Y K O R T. Jönköping. Åsenvägen.... Oskrivet. SMÅLAND.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. Stockholm Kastellholmen PB 2041 . 1950 -1960. Vykort. Stockholm Kastellholmen PB 2041 . 1950 -1960.
Vykort. Stockholm Kastellholmen PB 2041 . 1950 -1960.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Vykort.  Flygfoto över Borserud Värmland. 1955. (Filipstad) Vykort.  Flygfoto över Borserud Värmland. 1955. (Filipstad)
Vykort. Flygfoto över Borserud Värmland. 1955. (Filipstad)
jh50 11 SEK 0 Avslutad
F 659-60 Oslo 900 år, F 661 Antarktistraktaten, F 652-4 3 kompletta ** serier. F 659-60 Oslo 900 år, F 661 Antarktistraktaten, F 652-4 3 kompletta ** serier.
F 659-60 Oslo 900 år, F 661 Antarktistraktaten, F 652-4 3 kompletta ** serier.
reka1 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. RESELE ÅNGERMANLAND. Vykort. RESELE ÅNGERMANLAND.
Vykort. RESELE ÅNGERMANLAND.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. Båstad. Strand Restaurant. C.A.Träff. Vykort. Båstad. Strand Restaurant. C.A.Träff.
Vykort. Båstad. Strand Restaurant. C.A.Träff.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Anten - Gräfsnäs Järnväg - Lok Nr. 24     ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Skutskär 1973 Anten - Gräfsnäs Järnväg - Lok Nr. 24     ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Skutskär 1973
Anten - Gräfsnäs Järnväg - Lok Nr. 24 ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Skutskär 1973
krona 11 SEK 0 Avslutad
Frimärken. Maximikort. Vårtecken,2005. Frimärken. Maximikort. Vårtecken,2005.
Frimärken. Maximikort. Vårtecken,2005.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
 VYKORT. Kalmar. Lasarettet. ULTRA kort.  VYKORT. Kalmar. Lasarettet. ULTRA kort.
VYKORT. Kalmar. Lasarettet. ULTRA kort.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
 Vykort. Gylterud, Mangskog, Värmland,,  Vykort. Gylterud, Mangskog, Värmland,,
Vykort. Gylterud, Mangskog, Värmland,,
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Eksjö. Lasarettet. ULTRA kort. Eksjö. Lasarettet. ULTRA kort.
Eksjö. Lasarettet. ULTRA kort.
jh50 11 SEK 1 Avslutad
H 198. H 198.
H 198.
jh50 11 SEK 1 Avslutad
Vykort. Linköping Nygatan. 1937. Vykort. Linköping Nygatan. 1937.
Vykort. Linköping Nygatan. 1937.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. Eksjö. Runstenen i Kyrkparken. Vykort. Eksjö. Runstenen i Kyrkparken.
Vykort. Eksjö. Runstenen i Kyrkparken.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. Torshälla .  Östra torget F 7559.  Pressbyrån Vykort. Torshälla .  Östra torget F 7559.  Pressbyrån
Vykort. Torshälla . Östra torget F 7559. Pressbyrån
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. Vårgårda. Kungsgatan. Postg. C. A. Träff. Vykort. Vårgårda. Kungsgatan. Postg. C. A. Träff.
Vykort. Vårgårda. Kungsgatan. Postg. C. A. Träff.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
VYKORT. Brunnsvik. LO:s skola. Dalarna. VYKORT. Brunnsvik. LO:s skola. Dalarna.
VYKORT. Brunnsvik. LO:s skola. Dalarna.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Div. frimärken från 1970-talet, katalog 157 kr, nominal 21 Dkr Div. frimärken från 1970-talet, katalog 157 kr, nominal 21 Dkr
Div. frimärken från 1970-talet, katalog 157 kr, nominal 21 Dkr
reka1 11 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1563 1564 1565 1566 [ 1567 ] 1568 1569 1570 1571 ... [>] [>>]