VYKORT. Kalmar. Lasarettet. ULTRA kort. Vykort. Gylterud, Mangskog, Värmland,,Eksjö. Lasarettet. ULTRA kort.H 198.Vykort. Linköping Nygatan. 1937.Vykort. Eksjö. Runstenen i Kyrkparken. Vykort. Torshälla .  Östra torget F 7559.  PressbyrånVykort. Vårgårda. Kungsgatan. Postg. C. A. Träff.VYKORT. Brunnsvik. LO:s skola. Dalarna.Div. frimärken från 1970-talet, katalog 157 kr, nominal 21 Dkr VYKORT. Jönköpings Stadspark. Visthusbod från Järsnäs.Vykort. Stockholm. Mälarhöjden Lugntorpsvägen.  PB 30437    1950 -1960.6 Brevpapper med Kuvert TomtarVykort. Småland. Eksjö. Trärelief D Lönn.I 12:s musikkår. VYKORT, VISBY 3 vykort. bl a Galgbacken.. VYKORT. STOCKHOLM, HAMNGATAN. INTE POSTGÅNGET.Vykort. Eksjö Sanatorium.Klistermärken, Graf Moltke, Hamburg, Tyskland. V Y K O R T. Kalmar- Stadshotellet& Rådhuset.VYKORT. Södermanland. Gripsholm Slott. Stämplat. Gammalt.
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
 VYKORT. Kalmar. Lasarettet. ULTRA kort.  VYKORT. Kalmar. Lasarettet. ULTRA kort.
VYKORT. Kalmar. Lasarettet. ULTRA kort.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
 Vykort. Gylterud, Mangskog, Värmland,,  Vykort. Gylterud, Mangskog, Värmland,,
Vykort. Gylterud, Mangskog, Värmland,,
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Eksjö. Lasarettet. ULTRA kort. Eksjö. Lasarettet. ULTRA kort.
Eksjö. Lasarettet. ULTRA kort.
jh50 11 SEK 1 Avslutad
H 198. H 198.
H 198.
jh50 11 SEK 1 Avslutad
Vykort. Linköping Nygatan. 1937. Vykort. Linköping Nygatan. 1937.
Vykort. Linköping Nygatan. 1937.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. Eksjö. Runstenen i Kyrkparken. Vykort. Eksjö. Runstenen i Kyrkparken.
Vykort. Eksjö. Runstenen i Kyrkparken.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. Torshälla .  Östra torget F 7559.  Pressbyrån Vykort. Torshälla .  Östra torget F 7559.  Pressbyrån
Vykort. Torshälla . Östra torget F 7559. Pressbyrån
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. Vårgårda. Kungsgatan. Postg. C. A. Träff. Vykort. Vårgårda. Kungsgatan. Postg. C. A. Träff.
Vykort. Vårgårda. Kungsgatan. Postg. C. A. Träff.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
VYKORT. Brunnsvik. LO:s skola. Dalarna. VYKORT. Brunnsvik. LO:s skola. Dalarna.
VYKORT. Brunnsvik. LO:s skola. Dalarna.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Div. frimärken från 1970-talet, katalog 157 kr, nominal 21 Dkr Div. frimärken från 1970-talet, katalog 157 kr, nominal 21 Dkr
Div. frimärken från 1970-talet, katalog 157 kr, nominal 21 Dkr
reka1 11 SEK 0 Avslutad
 VYKORT. Jönköpings Stadspark. Visthusbod från Järsnäs.  VYKORT. Jönköpings Stadspark. Visthusbod från Järsnäs.
VYKORT. Jönköpings Stadspark. Visthusbod från Järsnäs.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. Stockholm. Mälarhöjden Lugntorpsvägen.  PB 30437    1950 -1960. Vykort. Stockholm. Mälarhöjden Lugntorpsvägen.  PB 30437    1950 -1960.
Vykort. Stockholm. Mälarhöjden Lugntorpsvägen. PB 30437 1950 -1960.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
6 Brevpapper med Kuvert Tomtar 6 Brevpapper med Kuvert Tomtar
6 Brevpapper med Kuvert Tomtar
brolyktan 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. Småland. Eksjö. Trärelief D Lönn.I 12:s musikkår. Vykort. Småland. Eksjö. Trärelief D Lönn.I 12:s musikkår.
Vykort. Småland. Eksjö. Trärelief D Lönn.I 12:s musikkår.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
 VYKORT, VISBY 3 vykort. bl a Galgbacken..  VYKORT, VISBY 3 vykort. bl a Galgbacken..
VYKORT, VISBY 3 vykort. bl a Galgbacken..
jh50 11 SEK 0 Avslutad
 VYKORT. STOCKHOLM, HAMNGATAN. INTE POSTGÅNGET.  VYKORT. STOCKHOLM, HAMNGATAN. INTE POSTGÅNGET.
VYKORT. STOCKHOLM, HAMNGATAN. INTE POSTGÅNGET.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Vykort. Eksjö Sanatorium. Vykort. Eksjö Sanatorium.
Vykort. Eksjö Sanatorium.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
Klistermärken, Graf Moltke, Hamburg, Tyskland. Klistermärken, Graf Moltke, Hamburg, Tyskland.
Klistermärken, Graf Moltke, Hamburg, Tyskland.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
 V Y K O R T. Kalmar- Stadshotellet& Rådhuset.  V Y K O R T. Kalmar- Stadshotellet& Rådhuset.
V Y K O R T. Kalmar- Stadshotellet& Rådhuset.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
VYKORT. Södermanland. Gripsholm Slott. Stämplat. Gammalt. VYKORT. Södermanland. Gripsholm Slott. Stämplat. Gammalt.
VYKORT. Södermanland. Gripsholm Slott. Stämplat. Gammalt.
jh50 11 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1563 1564 1565 1566 [ 1567 ] 1568 1569 1570 1571 ... [>] [>>]