15:23:30
Ostämplade frimärken från året 1964, katalogvärde ca 100 kr
10 SEK
Valdermar atterdag brandskattar visby - oskrivet äldre vykort 1960-talet
10 SEK
Militär 2
Militär 2
swainis001
10 SEK
Bodafors. Hembygdsparken
Bodafors. Hembygdsparken
kortkul
10 SEK
Bok - Barnen Spelar
Bok - Barnen Spelar
10 SEK
Strandhugg H Ekbacke Oskrivet gammalt vykort Sago konst
10 SEK
Turks and Caicos Islands 3 brev Stamp of the sea 6 feb 1979
10 SEK
VYKORT. Jämtland. Skrivna, 4 vykort.
10 SEK
Småmönstrat tyg, lapptyg, blommigt
mariago
10 SEK
Vykort. Ronneby Brunn Frgkort Brefklort 1904.
10 SEK
Fåglar i världen, Blie Jay, USA, 13 cent, ** vackert illustrerad, signerad, uppsatt på kort.
10 SEK
Ebberöds Auktioner - Auktionskatalog Nr: 10 1986
10 SEK
1 sida posfriska inflationsmärken 1920-3-talet i block/ strips.
10 SEK
Hobby pyssel ugglor (6) band napp nycklar ribbon svarta
burta62
10 SEK
F 309 2 kr vinröd, ur Tre kronor, postfriskt 5-strip
10 SEK
Nyköping flerbild Vyer - Gammalt skrivet vykort
10 SEK
Vykort. Solliden, Öland.
Vykort. Solliden, Öland.
10 SEK
2 Kor En tjur och en ko
2 Kor En tjur och en ko
flingan
10 SEK
Sagan om de Två Tornen
Sagan om de Två Tornen
10 SEK
Haparanda , R2477
Haparanda , R2477
ronny43
10 SEK
1594
1595
1596
1597
[ 1598 ]
1599
1600
1601
1602