13:36:14
Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Stockholm 23 till Edsvalla
1 SEK
Oskrivet Fint Vykort Hund 2 söta Hundar
1 SEK
Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Norrtälje till Karlstad
1 SEK
2 fina Vinterbilder signerade
2 fina Vinterbilder signerade
1 SEK
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Åkersberga till Sunne
1 SEK
Frimärke på adresskort - stämplat 1962 - Stockholm 8 - Munkfors 1
1 SEK
Dalarna - Vinterbild
Dalarna - Vinterbild
1 SEK
Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Stockholm 3 till Deje
1 SEK
Vykort äldre oskrivet - Mora Parken - Dalarna
1 SEK
Oscar II 1983
Oscar II 1983
1 SEK
Vykort USA Florida
Vykort USA Florida
1 SEK
Vykort oskrivet Fårö kyrka Gotland
1 SEK
Vykort Nederländerna
Vykort Nederländerna
1 SEK
Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Kinna - Sunne
1 SEK
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Stockholm 23 C till Sunne
1 SEK
Tredje Riket Flagga nålmärke Kriegsmarinen
pauke
1 SEK
SVERIGE - F-2614 - CHOKLAD
SVERIGE - F-2614 - CHOKLAD
bollo
1 SEK
Frimärke på adresskort - stämplat 1963 - Säffle - Övre Ullerud
1 SEK
Försändelse med stämplat frimärke - Jokkmokk 21/11 -59
1 SEK
Tre Bokmärken - Två flickor och en gås
1 SEK
4388
4389
4390
4391
[ 4392 ]
4393
4394
4395
4396