Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Stockholm 23 till EdsvallaOskrivet Fint Vykort Hund 2 söta Hundar Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Norrtälje till Karlstad  2 fina Vinterbilder signeradePaketavi med stämplade frimärken - 1964 - Åkersberga till SunneFrimärke  på adresskort - stämplat 1962 - Stockholm 8 - Munkfors 1Dalarna  - Vinterbild Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Stockholm 3 till DejeVykort äldre oskrivet - Mora Parken - DalarnaOscar II 1983Vykort USA FloridaVykort oskrivet Fårö kyrka GotlandVykort NederländernaFrimärken  på adresskort - stämplat 1963 - Kinna - Sunne Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Stockholm 23 C till Sunne Tredje Riket Flagga nålmärke Kriegsmarinen SVERIGE - F-2614 - CHOKLADFrimärke på adresskort - stämplat 1963 - Säffle  - Övre UllerudFörsändelse med stämplat frimärke - Jokkmokk 21/11 -59Tre Bokmärken - Två flickor och en gås
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Stockholm 23 till Edsvalla Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Stockholm 23 till Edsvalla
Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Stockholm 23 till Edsvalla
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Oskrivet Fint Vykort Hund 2 söta Hundar Oskrivet Fint Vykort Hund 2 söta Hundar
Oskrivet Fint Vykort Hund 2 söta Hundar
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Norrtälje till Karlstad  Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Norrtälje till Karlstad
Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Norrtälje till Karlstad
estelle 1 SEK 0 Avslutad
2 fina Vinterbilder signerade 2 fina Vinterbilder signerade
2 fina Vinterbilder signerade
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Åkersberga till Sunne Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Åkersberga till Sunne
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Åkersberga till Sunne
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Frimärke  på adresskort - stämplat 1962 - Stockholm 8 - Munkfors 1 Frimärke  på adresskort - stämplat 1962 - Stockholm 8 - Munkfors 1
Frimärke på adresskort - stämplat 1962 - Stockholm 8 - Munkfors 1
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Dalarna  - Vinterbild Dalarna  - Vinterbild
Dalarna - Vinterbild
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Stockholm 3 till Deje Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Stockholm 3 till Deje
Paketavi med stämplade frimärken - 1961 - Stockholm 3 till Deje
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Vykort äldre oskrivet - Mora Parken - Dalarna Vykort äldre oskrivet - Mora Parken - Dalarna
Vykort äldre oskrivet - Mora Parken - Dalarna
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Oscar II 1983 Oscar II 1983
Oscar II 1983
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Vykort USA Florida Vykort USA Florida
Vykort USA Florida
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Vykort oskrivet Fårö kyrka Gotland Vykort oskrivet Fårö kyrka Gotland
Vykort oskrivet Fårö kyrka Gotland
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Vykort Nederländerna Vykort Nederländerna
Vykort Nederländerna
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Frimärken  på adresskort - stämplat 1963 - Kinna - Sunne Frimärken  på adresskort - stämplat 1963 - Kinna - Sunne
Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Kinna - Sunne
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Stockholm 23 C till Sunne Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Stockholm 23 C till Sunne
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Stockholm 23 C till Sunne
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Tredje Riket Flagga nålmärke Kriegsmarinen Tredje Riket Flagga nålmärke Kriegsmarinen
Tredje Riket Flagga nålmärke Kriegsmarinen
pauke 1 SEK 0 Avslutad
 SVERIGE - F-2614 - CHOKLAD  SVERIGE - F-2614 - CHOKLAD
SVERIGE - F-2614 - CHOKLAD
bollo 1 SEK 0 Avslutad
Frimärke på adresskort - stämplat 1963 - Säffle  - Övre Ullerud Frimärke på adresskort - stämplat 1963 - Säffle  - Övre Ullerud
Frimärke på adresskort - stämplat 1963 - Säffle - Övre Ullerud
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Försändelse med stämplat frimärke - Jokkmokk 21/11 -59 Försändelse med stämplat frimärke - Jokkmokk 21/11 -59
Försändelse med stämplat frimärke - Jokkmokk 21/11 -59
krona 1 SEK 0 Avslutad
Tre Bokmärken - Två flickor och en gås Tre Bokmärken - Två flickor och en gås
Tre Bokmärken - Två flickor och en gås
krona 1 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 4388 4389 4390 4391 [ 4392 ] 4393 4394 4395 4396 ... [>] [>>]