Uppsala Entren till Rikssalen Uppland Oskrivet Gammalt vykort10 st PaketaviOskrivet Vykort Fin TaxFotbolls kortF 451-3, Telegrafverket 100 år, 7 stämplade serier med A och B märken.Ny Kondensator med Brytarspets  Briggs & StrattonFrimärken  på adresskort - stämplat 1965 - Borås 1 - Karlstad 5FOTBOLL: BENNO MAGNUSSON (SVERIGE) – SM-GULD 1972 & 1973Sea Castle on the Gulf of Mexico Oskrivet gammalt vykortYxnerums kyrka Linköpings Stift 2 äldre vykortBlock M 60 Olympiska spelen 1980 **Samhälle i förändring - Samhällsekonomi av Göte Lennevi & Dan Lindquist; från 80-taletVyer från Gammplatsen Lycksele Lappland skrivet Äldre vykortFrimärken på adresskort - stämplat 1963 - Överlida - SunneUtställningskatalog 2 españa 84Folk bilar Malmö 1968 skrivet Äldre VykortFacit #1104 LYX / PRAKTstämplat 4-strip ALVESTA 13.12.79LP Osmonds Greatest HitsRåneå kyrka äldre vykort Luleå StiftFåglar i världen, Chaffinch, Jugoslavija 1.50 dinar, ** vackert illustrerad, signerad, uppsatt på kort.
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Uppsala Entren till Rikssalen Uppland Oskrivet Gammalt vykort Uppsala Entren till Rikssalen Uppland Oskrivet Gammalt vykort
Uppsala Entren till Rikssalen Uppland Oskrivet Gammalt vykort
deitas 3 SEK 0 Avslutad
10 st Paketavi 10 st Paketavi
10 st Paketavi
estelle 6 SEK 0 Avslutad
Oskrivet Vykort Fin Tax Oskrivet Vykort Fin Tax
Oskrivet Vykort Fin Tax
deitas 3 SEK 0 Avslutad
Fotbolls kort Fotbolls kort
Fotbolls kort
ronny73 5 SEK 0 12 dagar, 17 tim
F 451-3, Telegrafverket 100 år, 7 stämplade serier med A och B märken. F 451-3, Telegrafverket 100 år, 7 stämplade serier med A och B märken.
F 451-3, Telegrafverket 100 år, 7 stämplade serier med A och B märken.
reka1 10 SEK 0 Avslutad
Ny Kondensator med Brytarspets  Briggs & Stratton Ny Kondensator med Brytarspets  Briggs & Stratton
Ny Kondensator med Brytarspets Briggs & Stratton
ile_saint_paul 30 SEK 0 28 dagar, 18 tim
Frimärken  på adresskort - stämplat 1965 - Borås 1 - Karlstad 5 Frimärken  på adresskort - stämplat 1965 - Borås 1 - Karlstad 5
Frimärken på adresskort - stämplat 1965 - Borås 1 - Karlstad 5
estelle 3 SEK 0 Avslutad
FOTBOLL: BENNO MAGNUSSON (SVERIGE) – SM-GULD 1972 & 1973 FOTBOLL: BENNO MAGNUSSON (SVERIGE) – SM-GULD 1972 & 1973
FOTBOLL: BENNO MAGNUSSON (SVERIGE) – SM-GULD 1972 & 1973
dalahasten 35 SEK 0 Avslutad
Sea Castle on the Gulf of Mexico Oskrivet gammalt vykort Sea Castle on the Gulf of Mexico Oskrivet gammalt vykort
Sea Castle on the Gulf of Mexico Oskrivet gammalt vykort
deitas 2 SEK 0 Avslutad
Yxnerums kyrka Linköpings Stift 2 äldre vykort Yxnerums kyrka Linköpings Stift 2 äldre vykort
Yxnerums kyrka Linköpings Stift 2 äldre vykort
deitas 2 SEK 0 Avslutad
Block M 60 Olympiska spelen 1980 ** Block M 60 Olympiska spelen 1980 **
Block M 60 Olympiska spelen 1980 **
reka1 10 SEK 0 Avslutad
Samhälle i förändring - Samhällsekonomi av Göte Lennevi & Dan Lindquist; från 80-talet Samhälle i förändring - Samhällsekonomi av Göte Lennevi & Dan Lindquist; från 80-talet
Samhälle i förändring - Samhällsekonomi av Göte Lennevi & Dan Lindquist; från 80-talet
rickardd 5 SEK 0 6 dagar, 20 tim
Vyer från Gammplatsen Lycksele Lappland skrivet Äldre vykort Vyer från Gammplatsen Lycksele Lappland skrivet Äldre vykort
Vyer från Gammplatsen Lycksele Lappland skrivet Äldre vykort
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Överlida - Sunne Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Överlida - Sunne
Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Överlida - Sunne
estelle 2 SEK 0 Avslutad
Utställningskatalog 2 españa 84 Utställningskatalog 2 españa 84
Utställningskatalog 2 españa 84
rickardd 5 SEK 0 6 dagar, 21 tim
Folk bilar Malmö 1968 skrivet Äldre Vykort Folk bilar Malmö 1968 skrivet Äldre Vykort
Folk bilar Malmö 1968 skrivet Äldre Vykort
deitas 5 SEK 0 Avslutad
Facit #1104 LYX / PRAKTstämplat 4-strip ALVESTA 13.12.79 Facit #1104 LYX / PRAKTstämplat 4-strip ALVESTA 13.12.79
Facit #1104 LYX / PRAKTstämplat 4-strip ALVESTA 13.12.79
rickardd 1 SEK 0 6 dagar, 21 tim
LP Osmonds Greatest Hits LP Osmonds Greatest Hits
LP Osmonds Greatest Hits
milo 20 SEK 0 Avslutad
Råneå kyrka äldre vykort Luleå Stift Råneå kyrka äldre vykort Luleå Stift
Råneå kyrka äldre vykort Luleå Stift
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Fåglar i världen, Chaffinch, Jugoslavija 1.50 dinar, ** vackert illustrerad, signerad, uppsatt på kort. Fåglar i världen, Chaffinch, Jugoslavija 1.50 dinar, ** vackert illustrerad, signerad, uppsatt på kort.
Fåglar i världen, Chaffinch, Jugoslavija 1.50 dinar, ** vackert illustrerad, signerad, uppsatt på kort.
reka1 5 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 8 9 10 11 [ 12 ] 13 14 15 16 ... [>] [>>]