3:00:49
Uppsala Entren till Rikssalen Uppland Oskrivet Gammalt vykort
3 SEK
10 st Paketavi
10 st Paketavi
6 SEK
Oskrivet Vykort Fin Tax
Oskrivet Vykort Fin Tax
3 SEK
Fotbolls kort
Fotbolls kort
ronny73
5 SEK
12 dagar, 15 tim
F 451-3, Telegrafverket 100 år, 7 stämplade serier med A och B märken.
10 SEK
Ny Kondensator med Brytarspets Briggs & Stratton
30 SEK
28 dagar, 16 tim
Frimärken på adresskort - stämplat 1965 - Borås 1 - Karlstad 5
3 SEK
FOTBOLL: BENNO MAGNUSSON (SVERIGE) – SM-GULD 1972 & 1973
dalahasten
35 SEK
Sea Castle on the Gulf of Mexico Oskrivet gammalt vykort
2 SEK
Yxnerums kyrka Linköpings Stift 2 äldre vykort
2 SEK
Block M 60 Olympiska spelen 1980 **
10 SEK
Samhälle i förändring - Samhällsekonomi av Göte Lennevi & Dan Lindquist; från 80-talet
rickardd
5 SEK
6 dagar, 19 tim
Vyer från Gammplatsen Lycksele Lappland skrivet Äldre vykort
4 SEK
Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Överlida - Sunne
2 SEK
Utställningskatalog 2 españa 84
rickardd
5 SEK
6 dagar, 19 tim
Folk bilar Malmö 1968 skrivet Äldre Vykort
5 SEK
Facit #1104 LYX / PRAKTstämplat 4-strip ALVESTA 13.12.79
rickardd
1 SEK
6 dagar, 19 tim
LP Osmonds Greatest Hits
LP Osmonds Greatest Hits
20 SEK
Råneå kyrka äldre vykort Luleå Stift
1 SEK
Fåglar i världen, Chaffinch, Jugoslavija 1.50 dinar, ** vackert illustrerad, signerad, uppsatt på kort.
5 SEK
8
9
10
11
[ 12 ]
13
14
15
16