Frimärken  på adresskort - stämplat 1962 - Stockholm 10 - MunkforsAdresskort med stämplade frimärken - 1962 - Karlstad till MunkforsÄldre Julkort - Micki - 64 - Lena Lundbäck7 stycken gamla Poststämplade  adresskort med  frimärken från 1964Svenska postfriska frimärken , minst 300 kr i nominal.Stina Broomé  - Julkort Sala Silvergruva. ( 2 kort ).Frimärke  på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - SunneTangentbordFord OHC Ventilkåpspackning. 6/70 - 8/83  nr 6154455   ( för Plåtkåpa )Georges Braque Oskrivet vykort av fin konstFrimärken på adresskort - stämplat 1961 - Köping 2 - SkattkärrSchweiz, frimärken " Pro Juventute" *(*) 1910-20-taletMary, Lou och eremitens hemligheter av Carolyn KeeneHaparanda Tornio Norrbotten Oskrivet äldre vykortVyer från Båstad Skrivet äldre vykortGris GriskärlekFlygvy över Rådhuset Norrköping Östergötland Oskrivet Äldre vykortÄggkopp Gammal Guld Mönster Från en äggkoppssamlingFin Solnedgång i Norrland Lappland Oskrivet Äldre vykort
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Frimärken  på adresskort - stämplat 1962 - Stockholm 10 - Munkfors Frimärken  på adresskort - stämplat 1962 - Stockholm 10 - Munkfors
Frimärken på adresskort - stämplat 1962 - Stockholm 10 - Munkfors
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Adresskort med stämplade frimärken - 1962 - Karlstad till Munkfors Adresskort med stämplade frimärken - 1962 - Karlstad till Munkfors
Adresskort med stämplade frimärken - 1962 - Karlstad till Munkfors
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Äldre Julkort - Micki - 64 - Lena Lundbäck Äldre Julkort - Micki - 64 - Lena Lundbäck
Äldre Julkort - Micki - 64 - Lena Lundbäck
krona 4 SEK 0 Avslutad
estelle 8 SEK 0 Avslutad
Svenska postfriska frimärken , minst 300 kr i nominal. Svenska postfriska frimärken , minst 300 kr i nominal.
Svenska postfriska frimärken , minst 300 kr i nominal.
reka1 150 SEK 0 Avslutad
Stina Broomé  - Julkort Stina Broomé  - Julkort
Stina Broomé - Julkort
krona 5 SEK 0 Avslutad
Sala Silvergruva. ( 2 kort ). Sala Silvergruva. ( 2 kort ).
Sala Silvergruva. ( 2 kort ).
kortkul 10 SEK 0 1 dag, 8 tim
Frimärke  på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - Sunne Frimärke  på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - Sunne
Frimärke på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - Sunne
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Tangentbord Tangentbord
Tangentbord
ronny73 50 SEK 0 13 dagar, 4 tim
Ford OHC Ventilkåpspackning. 6/70 - 8/83  nr 6154455   ( för Plåtkåpa ) Ford OHC Ventilkåpspackning. 6/70 - 8/83  nr 6154455   ( för Plåtkåpa )
Ford OHC Ventilkåpspackning. 6/70 - 8/83 nr 6154455 ( för Plåtkåpa )
ile_saint_paul 40 SEK 0 29 dagar, 6 tim
Georges Braque Oskrivet vykort av fin konst Georges Braque Oskrivet vykort av fin konst
Georges Braque Oskrivet vykort av fin konst
deitas 2 SEK 0 Avslutad
Frimärken på adresskort - stämplat 1961 - Köping 2 - Skattkärr Frimärken på adresskort - stämplat 1961 - Köping 2 - Skattkärr
Frimärken på adresskort - stämplat 1961 - Köping 2 - Skattkärr
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Schweiz, frimärken " Pro Juventute" *(*) 1910-20-talet Schweiz, frimärken " Pro Juventute" *(*) 1910-20-talet
Schweiz, frimärken " Pro Juventute" *(*) 1910-20-talet
reka1 10 SEK 0 Avslutad
Mary, Lou och eremitens hemligheter av Carolyn Keene Mary, Lou och eremitens hemligheter av Carolyn Keene
Mary, Lou och eremitens hemligheter av Carolyn Keene
deitas 5 SEK 0 Avslutad
Haparanda Tornio Norrbotten Oskrivet äldre vykort Haparanda Tornio Norrbotten Oskrivet äldre vykort
Haparanda Tornio Norrbotten Oskrivet äldre vykort
deitas 8 SEK 0 Avslutad
Vyer från Båstad Skrivet äldre vykort Vyer från Båstad Skrivet äldre vykort
Vyer från Båstad Skrivet äldre vykort
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Gris Griskärlek Gris Griskärlek
Gris Griskärlek
stinsen 30 SEK 0 Avslutad
Flygvy över Rådhuset Norrköping Östergötland Oskrivet Äldre vykort Flygvy över Rådhuset Norrköping Östergötland Oskrivet Äldre vykort
Flygvy över Rådhuset Norrköping Östergötland Oskrivet Äldre vykort
deitas 6 SEK 0 Avslutad
Äggkopp Gammal Guld Mönster Från en äggkoppssamling Äggkopp Gammal Guld Mönster Från en äggkoppssamling
Äggkopp Gammal Guld Mönster Från en äggkoppssamling
stinsen 25 SEK 0 Avslutad
Fin Solnedgång i Norrland Lappland Oskrivet Äldre vykort Fin Solnedgång i Norrland Lappland Oskrivet Äldre vykort
Fin Solnedgång i Norrland Lappland Oskrivet Äldre vykort
deitas 5 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1604 1605 1606 1607 [ 1608 ] 1609 1610 1611 1612 ... [>] [>>]