14:47:29
Frimärken på adresskort - stämplat 1962 - Stockholm 10 - Munkfors
1 SEK
Adresskort med stämplade frimärken - 1962 - Karlstad till Munkfors
1 SEK
Äldre Julkort - Micki - 64 - Lena Lundbäck
4 SEK
7 stycken gamla Poststämplade adresskort med frimärken från 1964
8 SEK
Svenska postfriska frimärken , minst 300 kr i nominal.
150 SEK
Stina Broomé - Julkort
Stina Broomé - Julkort
5 SEK
Sala Silvergruva. ( 2 kort ).
Sala Silvergruva. ( 2 kort ).
kortkul
10 SEK
1 dag, 8 tim
Frimärke på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - Sunne
1 SEK
Tangentbord
Tangentbord
ronny73
50 SEK
13 dagar, 4 tim
Ford OHC Ventilkåpspackning. 6/70 - 8/83 nr 6154455 ( för Plåtkåpa )
40 SEK
29 dagar, 6 tim
Georges Braque Oskrivet vykort av fin konst
2 SEK
Frimärken på adresskort - stämplat 1961 - Köping 2 - Skattkärr
1 SEK
Schweiz, frimärken " Pro Juventute" *(*) 1910-20-talet
10 SEK
Mary, Lou och eremitens hemligheter av Carolyn Keene
5 SEK
Haparanda Tornio Norrbotten Oskrivet äldre vykort
8 SEK
Vyer från Båstad Skrivet äldre vykort
1 SEK
Gris Griskärlek
Gris Griskärlek
stinsen
30 SEK
Flygvy över Rådhuset Norrköping Östergötland Oskrivet Äldre vykort
6 SEK
Äggkopp Gammal Guld Mönster Från en äggkoppssamling
stinsen
25 SEK
Fin Solnedgång i Norrland Lappland Oskrivet Äldre vykort
5 SEK
1604
1605
1606
1607
[ 1608 ]
1609
1610
1611
1612