1/6 öre SM 1607 och 1608, kvalité se fotoFleer Ultra 95 96 Alexei Zhitnik Buffalo sabresVykort - Europabrücke - TirolNorge FDC. F-BL10 (1048) m. vinjett. Vykort - Vy Sårjasjaure Söder Staloluokta Padjelanta Nationalpark 19932 olika äldre Grytlappar från en grytlappssamling fler finns på min sida med olika mönster och färger HandarbeteVYKORT. Småland. Vykort- Vrigstad.H378 Konstgaller på Gripsholms Slott. 8 x 2.10 krÄggkopp porslin Med Söta Kycklingar Från en äggkoppssamlingSvensk Evenemangstämpel på vykort Solleröloppet - Swedish Rally 1987-02-12 Karlstad   /  3 st.  frimärkenFörsändelse med stämplat frimärke - Granliden 14/8 1934F 816B,  ED  28.12.73 BB Par BORÅS 7-8-47Torget Sundbyberg Gustavsberg Jorma Räisänen Lokaltrafiken 100 år F#1017 STOCKHOLM 8/10 1977 FD på PT-kortTallinn 2Oskrivet Vykort Häst 2 hästarNytt Styrstag. Opel Kadett B. OBS LÄS TEXTAckermanns Sammlerband nr 2 Musikerporträts Claude Achille DebussyVykort. Pressbyråkort Kungl.  Slottet  Stockholm 20240
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
1/6 öre SM 1607 och 1608, kvalité se foto 1/6 öre SM 1607 och 1608, kvalité se foto
1/6 öre SM 1607 och 1608, kvalité se foto
reka1 35 SEK 0 Avslutad
Fleer Ultra 95 96 Alexei Zhitnik Buffalo sabres Fleer Ultra 95 96 Alexei Zhitnik Buffalo sabres
Fleer Ultra 95 96 Alexei Zhitnik Buffalo sabres
jokim 2 SEK 0 Avslutad
Vykort - Europabrücke - Tirol Vykort - Europabrücke - Tirol
Vykort - Europabrücke - Tirol
krona 5 SEK 0 Avslutad
Norge FDC. F-BL10 (1048) m. vinjett. Norge FDC. F-BL10 (1048) m. vinjett.
Norge FDC. F-BL10 (1048) m. vinjett.
lillkull 40 SEK 0 Avslutad
Vykort - Vy Sårjasjaure Söder Staloluokta Padjelanta Nationalpark 1993 Vykort - Vy Sårjasjaure Söder Staloluokta Padjelanta Nationalpark 1993
Vykort - Vy Sårjasjaure Söder Staloluokta Padjelanta Nationalpark 1993
krona 3 SEK 0 Avslutad
2 olika äldre Grytlappar från en grytlappssamling fler finns på min sida med olika mönster och färger Handarbete 2 olika äldre Grytlappar från en grytlappssamling fler finns på min sida med olika mönster och färger Handarbete
2 olika äldre Grytlappar från en grytlappssamling fler finns på min sida med olika mönster och färger Handarbete
flingan 15 SEK 0 Avslutad
VYKORT. Småland. Vykort- Vrigstad. VYKORT. Småland. Vykort- Vrigstad.
VYKORT. Småland. Vykort- Vrigstad.
jh50 4 SEK 0 Avslutad
H378 Konstgaller på Gripsholms Slott. 8 x 2.10 kr H378 Konstgaller på Gripsholms Slott. 8 x 2.10 kr
H378 Konstgaller på Gripsholms Slott. 8 x 2.10 kr
darulvelb 17 SEK 0 Avslutad
Äggkopp porslin Med Söta Kycklingar Från en äggkoppssamling Äggkopp porslin Med Söta Kycklingar Från en äggkoppssamling
Äggkopp porslin Med Söta Kycklingar Från en äggkoppssamling
stinsen 20 SEK 0 Avslutad
Svensk Evenemangstämpel på vykort Solleröloppet - Swedish Rally 1987-02-12 Karlstad   /  3 st.  frimärken Svensk Evenemangstämpel på vykort Solleröloppet - Swedish Rally 1987-02-12 Karlstad   /  3 st.  frimärken
Svensk Evenemangstämpel på vykort Solleröloppet - Swedish Rally 1987-02-12 Karlstad / 3 st. frimärken
krona 3 SEK 0 Avslutad
Försändelse med stämplat frimärke - Granliden 14/8 1934 Försändelse med stämplat frimärke - Granliden 14/8 1934
Försändelse med stämplat frimärke - Granliden 14/8 1934
krona 4 SEK 0 Avslutad
F 816B,  ED  28.12.73 F 816B,  ED  28.12.73
F 816B, ED 28.12.73
brunhilde 3 SEK 0 Avslutad
BB Par BORÅS 7-8-47 BB Par BORÅS 7-8-47
BB Par BORÅS 7-8-47
1namdolf1 1 SEK 0 Avslutad
Torget Sundbyberg Gustavsberg Jorma Räisänen Torget Sundbyberg Gustavsberg Jorma Räisänen
Torget Sundbyberg Gustavsberg Jorma Räisänen
stinsen 35 SEK 0 Avslutad
Lokaltrafiken 100 år F#1017 STOCKHOLM 8/10 1977 FD på PT-kort Lokaltrafiken 100 år F#1017 STOCKHOLM 8/10 1977 FD på PT-kort
Lokaltrafiken 100 år F#1017 STOCKHOLM 8/10 1977 FD på PT-kort
rickardd 1 SEK 0 3 dagar, 2 tim
Tallinn 2 Tallinn 2
Tallinn 2
swainis001 5 SEK 0 Avslutad
Oskrivet Vykort Häst 2 hästar Oskrivet Vykort Häst 2 hästar
Oskrivet Vykort Häst 2 hästar
deitas 3 SEK 0 Avslutad
Nytt Styrstag. Opel Kadett B. OBS LÄS TEXT Nytt Styrstag. Opel Kadett B. OBS LÄS TEXT
Nytt Styrstag. Opel Kadett B. OBS LÄS TEXT
ile_saint_paul 100 SEK 0 26 dagar, 5 tim
Ackermanns Sammlerband nr 2 Musikerporträts Claude Achille Debussy Ackermanns Sammlerband nr 2 Musikerporträts Claude Achille Debussy
Ackermanns Sammlerband nr 2 Musikerporträts Claude Achille Debussy
deitas 8 SEK 0 Avslutad
Vykort. Pressbyråkort Kungl.  Slottet  Stockholm 20240 Vykort. Pressbyråkort Kungl.  Slottet  Stockholm 20240
Vykort. Pressbyråkort Kungl. Slottet Stockholm 20240
jh50 20 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1576 1577 1578 1579 [ 1580 ] 1581 1582 1583 1584 ... [>] [>>]