Avi frankerad och stämplad 1964 - Karlstad  - 729 HälleforsVykort Gardone Riviera Lago di Garda ItalienVykort Kyrka Westminster AbbeyMås med livräddningFrimärken  på adresskort - stämplat 1965 - Gävle 6 - Karlstad 57 stycken gamla Poststämplade  adresskort med  frimärken från 1964 Baby - Lycka Till - oskrivet äldre vykort med söt babyBritish Virgin Islands, 3 FDC Stamp of the sea 10.2 1979Paketavi med stämplade frimärken - 1962 - Göteborg 7 till MunkforsFlerbildskort Österrike WolfgangseePeter Falk m.fl ur filmen En Kvinna under påverkan -  ReklambildAvi frankerad och stämplad 1964 - Munkfors - 03741 Kristinehamn 1Svenska postfriska frimärken , minst 300 kr i nominal ( mindre valörer.)Bermuda 3 brev Stamp of the sea 12 mars 1979The Body Shop Cool Cucumber Body Yogurt 200 mlPoststämplat  adresskort med  frimärken  - KarlstadJuni Gammalt dubbelvikt fint kort av Eugéne Grasset La Belle Jardiniére OskrivetVykort. Stockholm. Gustavsberg Hästhagen 301115  PressbyrånWalter Becker Stickande Fru Oskrivet kort av fin konstSchweiz,stämplat och ostämplade frimärken från 1930-talet
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Avi frankerad och stämplad 1964 - Karlstad  - 729 Hällefors Avi frankerad och stämplad 1964 - Karlstad  - 729 Hällefors
Avi frankerad och stämplad 1964 - Karlstad - 729 Hällefors
estelle 4 SEK 0 Avslutad
Vykort Gardone Riviera Lago di Garda Italien Vykort Gardone Riviera Lago di Garda Italien
Vykort Gardone Riviera Lago di Garda Italien
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Vykort Kyrka Westminster Abbey Vykort Kyrka Westminster Abbey
Vykort Kyrka Westminster Abbey
deitas 2 SEK 0 Avslutad
Mås med livräddning Mås med livräddning
Mås med livräddning
deitas 1 SEK 0 Avslutad
Frimärken  på adresskort - stämplat 1965 - Gävle 6 - Karlstad 5 Frimärken  på adresskort - stämplat 1965 - Gävle 6 - Karlstad 5
Frimärken på adresskort - stämplat 1965 - Gävle 6 - Karlstad 5
estelle 3 SEK 0 Avslutad
estelle 10 SEK 0 Avslutad
Baby - Lycka Till - oskrivet äldre vykort med söt baby Baby - Lycka Till - oskrivet äldre vykort med söt baby
Baby - Lycka Till - oskrivet äldre vykort med söt baby
krona 5 SEK 0 Avslutad
British Virgin Islands, 3 FDC Stamp of the sea 10.2 1979 British Virgin Islands, 3 FDC Stamp of the sea 10.2 1979
British Virgin Islands, 3 FDC Stamp of the sea 10.2 1979
reka1 10 SEK 0 Avslutad
Paketavi med stämplade frimärken - 1962 - Göteborg 7 till Munkfors Paketavi med stämplade frimärken - 1962 - Göteborg 7 till Munkfors
Paketavi med stämplade frimärken - 1962 - Göteborg 7 till Munkfors
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Flerbildskort Österrike Wolfgangsee Flerbildskort Österrike Wolfgangsee
Flerbildskort Österrike Wolfgangsee
deitas 5 SEK 0 Avslutad
Peter Falk m.fl ur filmen En Kvinna under påverkan -  Reklambild Peter Falk m.fl ur filmen En Kvinna under påverkan -  Reklambild
Peter Falk m.fl ur filmen En Kvinna under påverkan - Reklambild
krona 10 SEK 0 Avslutad
Avi frankerad och stämplad 1964 - Munkfors - 03741 Kristinehamn 1 Avi frankerad och stämplad 1964 - Munkfors - 03741 Kristinehamn 1
Avi frankerad och stämplad 1964 - Munkfors - 03741 Kristinehamn 1
estelle 5 SEK 0 Avslutad
Svenska postfriska frimärken , minst 300 kr i nominal ( mindre valörer.) Svenska postfriska frimärken , minst 300 kr i nominal ( mindre valörer.)
Svenska postfriska frimärken , minst 300 kr i nominal ( mindre valörer.)
reka1 125 SEK 0 Avslutad
Bermuda 3 brev Stamp of the sea 12 mars 1979 Bermuda 3 brev Stamp of the sea 12 mars 1979
Bermuda 3 brev Stamp of the sea 12 mars 1979
reka1 10 SEK 0 Avslutad
The Body Shop Cool Cucumber Body Yogurt 200 ml The Body Shop Cool Cucumber Body Yogurt 200 ml
The Body Shop Cool Cucumber Body Yogurt 200 ml
skogsnyckeln 205 SEK 0 Avslutad
Poststämplat  adresskort med  frimärken  - Karlstad Poststämplat  adresskort med  frimärken  - Karlstad
Poststämplat adresskort med frimärken - Karlstad
estelle 2 SEK 0 Avslutad
Juni Gammalt dubbelvikt fint kort av Eugéne Grasset La Belle Jardiniére Oskrivet Juni Gammalt dubbelvikt fint kort av Eugéne Grasset La Belle Jardiniére Oskrivet
Juni Gammalt dubbelvikt fint kort av Eugéne Grasset La Belle Jardiniére Oskrivet
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Vykort. Stockholm. Gustavsberg Hästhagen 301115  Pressbyrån Vykort. Stockholm. Gustavsberg Hästhagen 301115  Pressbyrån
Vykort. Stockholm. Gustavsberg Hästhagen 301115 Pressbyrån
jh50 14 SEK 0 Avslutad
Walter Becker Stickande Fru Oskrivet kort av fin konst Walter Becker Stickande Fru Oskrivet kort av fin konst
Walter Becker Stickande Fru Oskrivet kort av fin konst
deitas 2 SEK 0 Avslutad
Schweiz,stämplat och ostämplade frimärken från 1930-talet Schweiz,stämplat och ostämplade frimärken från 1930-talet
Schweiz,stämplat och ostämplade frimärken från 1930-talet
reka1 15 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1592 1593 1594 1595 [ 1596 ] 1597 1598 1599 1600 ... [>] [>>]