13:44:41
Paketavi med stämplade frimärken - 1962 - Göteborg 7 till Munkfors
1 SEK
Sverige - 10 öre 1983 bra skick
rickardd
2 SEK
6 dagar, 8 tim
Flerbildskort Österrike Wolfgangsee
5 SEK
Peter Falk m.fl ur filmen En Kvinna under påverkan - Reklambild
10 SEK
Avi frankerad och stämplad 1964 - Munkfors - 03741 Kristinehamn 1
5 SEK
Facit #1244 LYX / PRAKTstämplat 4-strip ÄLMHULT 26.02.83
rickardd
1 SEK
6 dagar, 8 tim
Svenska postfriska frimärken , minst 300 kr i nominal ( mindre valörer.)
125 SEK
Bermuda 3 brev Stamp of the sea 12 mars 1979
10 SEK
The Body Shop Cool Cucumber Body Yogurt 200 ml
skogsnyckeln
205 SEK
Poststämplat adresskort med frimärken - Karlstad
2 SEK
Juni Gammalt dubbelvikt fint kort av Eugéne Grasset La Belle Jardiniére Oskrivet
4 SEK
Vykort. Stockholm. Gustavsberg Hästhagen 301115 Pressbyrån
14 SEK
Walter Becker Stickande Fru Oskrivet kort av fin konst
2 SEK
Schweiz,stämplat och ostämplade frimärken från 1930-talet
15 SEK
Pokemon XY Pikachu 42 146 NM
Pokemon XY Pikachu 42 146 NM
25 SEK
Adresskort med stämplade frimärken - 1972 - Göteborg till Höljes
3 SEK
Renault R 16. 1965-. Ny Framruta
600 SEK
Båtar vid Fjärdlångshamnen Stockholm Oskrivet Äldre Vykort
6 SEK
Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Stockholm 29 - Sunne
3 SEK
Söt Hund Pudel
Söt Hund Pudel
2 SEK
1593
1594
1595
1596
[ 1597 ]
1598
1599
1600
1601