15:39:19
Svenska postfriska frimärken , minst 300 kr i nominal ( mindre valörer.)
125 SEK
Bermuda 3 brev Stamp of the sea 12 mars 1979
10 SEK
The Body Shop Cool Cucumber Body Yogurt 200 ml
skogsnyckeln
205 SEK
Poststämplat adresskort med frimärken - Karlstad
2 SEK
Brefkort med barn.
Brefkort med barn.
kortkul
10 SEK
3 dagar, 1 tim
Juni Gammalt dubbelvikt fint kort av Eugéne Grasset La Belle Jardiniére Oskrivet
4 SEK
Vykort. Stockholm. Gustavsberg Hästhagen 301115 Pressbyrån
14 SEK
Walter Becker Stickande Fru Oskrivet kort av fin konst
2 SEK
Schweiz,stämplat och ostämplade frimärken från 1930-talet
15 SEK
Pokemon XY Pikachu 42 146 NM
Pokemon XY Pikachu 42 146 NM
25 SEK
Adresskort med stämplade frimärken - 1972 - Göteborg till Höljes
3 SEK
Renault R 16. 1965-. Ny Framruta
600 SEK
Båtar vid Fjärdlångshamnen Stockholm Oskrivet Äldre Vykort
6 SEK
Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Stockholm 29 - Sunne
3 SEK
Söt Hund Pudel
Söt Hund Pudel
2 SEK
Frimärken på adresskort - stämplat 1965 - Uddevalla 1 M - Hynboholm
3 SEK
VYKORT. KARLSTAD DOMKYRKAN. BEG.
4 SEK
Vykort. TREKANTEN BREVKORT Småland.
17 SEK
Smedby kyrka Öland Växjö Stift äldre vykort
2 SEK
M 3598 block 54 rymd Sojus 4, stämplat
5 SEK
1595
1596
1597
1598
[ 1599 ]
1600
1601
1602
1603