Vykort - Fin katt och hundPaketavi med stämplade frimärken - 1972 - Hällefors till Karlstad 5Militär Humor - JEAN-POC - HUMOR POSTCARD - J. MaezelleFloda kyrka Strängnäs Stift 4 äldre vykortFrimärken på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - BäckhammarFrimärken på adresskort - stämplat 1963 - Stockholm 16 - Sunne5 etiketter Sandwalls bryggeri BoråsNytt FRAM Oljefilter PH-5112 Autobianchi, Lancia, RenaultHolland 5c 1870-talet 7 stämplade exFrösö Camping 1980-talet  - skrivet äldre vykort Gammalt oskrivet Vykort - Vacker Julbock- Sign: AinaBORDTENNIS: HUI JUN (KINA) – VM-GULD 1987Norge FDC. F- 495-95 m. vinjett.FOTBOLL: CARLA OVERBECK (USA) – OS-GULD 1996 / TVÅ VM-GULDBrev med fin stämpel 1963  på frimärke Vm fotboll 1958Flerbild  Bohuslän   - oskrivet vykort H479 Svenska Hus 3. 6 x 3.85 krRossacamp o Gatukök Grangärde   / DalarnaVinberg kyrka - Halland FRIIDROTT: BUD HELD (USA) – FÖRST ÖVER 80 METER I SPJUT
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Vykort - Fin katt och hund Vykort - Fin katt och hund
Vykort - Fin katt och hund
jokim 4 SEK 0 Avslutad
Paketavi med stämplade frimärken - 1972 - Hällefors till Karlstad 5 Paketavi med stämplade frimärken - 1972 - Hällefors till Karlstad 5
Paketavi med stämplade frimärken - 1972 - Hällefors till Karlstad 5
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Militär Humor - JEAN-POC - HUMOR POSTCARD - J. Maezelle Militär Humor - JEAN-POC - HUMOR POSTCARD - J. Maezelle
Militär Humor - JEAN-POC - HUMOR POSTCARD - J. Maezelle
krona 10 SEK 0 Avslutad
Floda kyrka Strängnäs Stift 4 äldre vykort Floda kyrka Strängnäs Stift 4 äldre vykort
Floda kyrka Strängnäs Stift 4 äldre vykort
deitas 6 SEK 0 Avslutad
Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - Bäckhammar Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - Bäckhammar
Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - Bäckhammar
estelle 5 SEK 0 Avslutad
Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Stockholm 16 - Sunne Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Stockholm 16 - Sunne
Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Stockholm 16 - Sunne
estelle 1 SEK 0 Avslutad
5 etiketter Sandwalls bryggeri Borås 5 etiketter Sandwalls bryggeri Borås
5 etiketter Sandwalls bryggeri Borås
etikettbosse 15 SEK 0 Avslutad
Nytt FRAM Oljefilter PH-5112 Autobianchi, Lancia, Renault Nytt FRAM Oljefilter PH-5112 Autobianchi, Lancia, Renault
Nytt FRAM Oljefilter PH-5112 Autobianchi, Lancia, Renault
ile_saint_paul 40 SEK 0 5 dagar, 22 tim
Holland 5c 1870-talet 7 stämplade ex Holland 5c 1870-talet 7 stämplade ex
Holland 5c 1870-talet 7 stämplade ex
reka1 12 SEK 0 Avslutad
Frösö Camping 1980-talet  - skrivet äldre vykort Frösö Camping 1980-talet  - skrivet äldre vykort
Frösö Camping 1980-talet - skrivet äldre vykort
krona 14 SEK 0 Avslutad
Gammalt oskrivet Vykort - Vacker Julbock- Sign: Aina Gammalt oskrivet Vykort - Vacker Julbock- Sign: Aina
Gammalt oskrivet Vykort - Vacker Julbock- Sign: Aina
krona 10 SEK 0 Avslutad
BORDTENNIS: HUI JUN (KINA) – VM-GULD 1987 BORDTENNIS: HUI JUN (KINA) – VM-GULD 1987
BORDTENNIS: HUI JUN (KINA) – VM-GULD 1987
dalahasten 40 SEK 0 Avslutad
Norge FDC. F- 495-95 m. vinjett. Norge FDC. F- 495-95 m. vinjett.
Norge FDC. F- 495-95 m. vinjett.
lillkull 10 SEK 0 Avslutad
FOTBOLL: CARLA OVERBECK (USA) – OS-GULD 1996 / TVÅ VM-GULD FOTBOLL: CARLA OVERBECK (USA) – OS-GULD 1996 / TVÅ VM-GULD
FOTBOLL: CARLA OVERBECK (USA) – OS-GULD 1996 / TVÅ VM-GULD
dalahasten 40 SEK 0 Avslutad
Brev med fin stämpel 1963  på frimärke Vm fotboll 1958 Brev med fin stämpel 1963  på frimärke Vm fotboll 1958
Brev med fin stämpel 1963 på frimärke Vm fotboll 1958
krona 3 SEK 0 Avslutad
Flerbild  Bohuslän   - oskrivet vykort Flerbild  Bohuslän   - oskrivet vykort
Flerbild Bohuslän - oskrivet vykort
krona 3 SEK 0 Avslutad
H479 Svenska Hus 3. 6 x 3.85 kr H479 Svenska Hus 3. 6 x 3.85 kr
H479 Svenska Hus 3. 6 x 3.85 kr
darulvelb 24 SEK 0 Avslutad
Rossacamp o Gatukök Grangärde   / Dalarna Rossacamp o Gatukök Grangärde   / Dalarna
Rossacamp o Gatukök Grangärde / Dalarna
krona 7 SEK 0 Avslutad
Vinberg kyrka - Halland Vinberg kyrka - Halland
Vinberg kyrka - Halland
krona 3 SEK 0 Avslutad
FRIIDROTT: BUD HELD (USA) – FÖRST ÖVER 80 METER I SPJUT FRIIDROTT: BUD HELD (USA) – FÖRST ÖVER 80 METER I SPJUT
FRIIDROTT: BUD HELD (USA) – FÖRST ÖVER 80 METER I SPJUT
dalahasten 40 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1606 1607 1608 1609 [ 1610 ] 1611 1612 1613 1614 ... [>] [>>]