veckotidning Våra Nöjen N:r 17 1932 - Fint unikt ex. / Ivar Kreuger - Isaac Grünewald - Karen Morley m.m.Tjänstefrimärken F Tj 9-20 Offentlig sak I, ostämplat- stämplat, katalog  245 krVåmbs kyrka Skövde Skara Stift 2 äldre vykortPaketavi med stämplade frimärken - 1964 - Solna 9 till SunneSchweiz, M 1214-5, 1221-2, 2 st komplett serie **bamse 1995 nr 5Vykort - Fin katt och hundPaketavi med stämplade frimärken - 1972 - Hällefors till Karlstad 5Militär Humor - JEAN-POC - HUMOR POSTCARD - J. MaezelleFloda kyrka Strängnäs Stift 4 äldre vykortFrimärken på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - BäckhammarFrimärken på adresskort - stämplat 1963 - Stockholm 16 - Sunne5 etiketter Sandwalls bryggeri BoråsNytt FRAM Oljefilter PH-5112 Autobianchi, Lancia, RenaultHolland 5c 1870-talet 7 stämplade exFrösö Camping 1980-talet  - skrivet äldre vykort Gammalt oskrivet Vykort - Vacker Julbock- Sign: AinaBORDTENNIS: HUI JUN (KINA) – VM-GULD 1987Norge FDC. F- 495-95 m. vinjett.FOTBOLL: CARLA OVERBECK (USA) – OS-GULD 1996 / TVÅ VM-GULD
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
veckotidning Våra Nöjen N:r 17 1932 - Fint unikt ex. / Ivar Kreuger - Isaac Grünewald - Karen Morley m.m. veckotidning Våra Nöjen N:r 17 1932 - Fint unikt ex. / Ivar Kreuger - Isaac Grünewald - Karen Morley m.m.
veckotidning Våra Nöjen N:r 17 1932 - Fint unikt ex. / Ivar Kreuger - Isaac Grünewald - Karen Morley m.m.
stinsen 65 SEK 0 Avslutad
Tjänstefrimärken F Tj 9-20 Offentlig sak I, ostämplat- stämplat, katalog  245 kr Tjänstefrimärken F Tj 9-20 Offentlig sak I, ostämplat- stämplat, katalog  245 kr
Tjänstefrimärken F Tj 9-20 Offentlig sak I, ostämplat- stämplat, katalog 245 kr
reka1 25 SEK 0 Avslutad
Våmbs kyrka Skövde Skara Stift 2 äldre vykort Våmbs kyrka Skövde Skara Stift 2 äldre vykort
Våmbs kyrka Skövde Skara Stift 2 äldre vykort
deitas 4 SEK 0 Avslutad
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Solna 9 till Sunne Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Solna 9 till Sunne
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Solna 9 till Sunne
estelle 2 SEK 0 Avslutad
Schweiz, M 1214-5, 1221-2, 2 st komplett serie ** Schweiz, M 1214-5, 1221-2, 2 st komplett serie **
Schweiz, M 1214-5, 1221-2, 2 st komplett serie **
reka1 10 SEK 0 Avslutad
bamse 1995 nr 5 bamse 1995 nr 5
bamse 1995 nr 5
burta62 4 SEK 0 Avslutad
Vykort - Fin katt och hund Vykort - Fin katt och hund
Vykort - Fin katt och hund
jokim 4 SEK 0 Avslutad
Paketavi med stämplade frimärken - 1972 - Hällefors till Karlstad 5 Paketavi med stämplade frimärken - 1972 - Hällefors till Karlstad 5
Paketavi med stämplade frimärken - 1972 - Hällefors till Karlstad 5
estelle 1 SEK 0 Avslutad
Militär Humor - JEAN-POC - HUMOR POSTCARD - J. Maezelle Militär Humor - JEAN-POC - HUMOR POSTCARD - J. Maezelle
Militär Humor - JEAN-POC - HUMOR POSTCARD - J. Maezelle
krona 10 SEK 0 Avslutad
Floda kyrka Strängnäs Stift 4 äldre vykort Floda kyrka Strängnäs Stift 4 äldre vykort
Floda kyrka Strängnäs Stift 4 äldre vykort
deitas 6 SEK 0 Avslutad
Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - Bäckhammar Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - Bäckhammar
Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - Bäckhammar
estelle 5 SEK 0 Avslutad
Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Stockholm 16 - Sunne Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Stockholm 16 - Sunne
Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Stockholm 16 - Sunne
estelle 1 SEK 0 Avslutad
5 etiketter Sandwalls bryggeri Borås 5 etiketter Sandwalls bryggeri Borås
5 etiketter Sandwalls bryggeri Borås
etikettbosse 15 SEK 0 Avslutad
Nytt FRAM Oljefilter PH-5112 Autobianchi, Lancia, Renault Nytt FRAM Oljefilter PH-5112 Autobianchi, Lancia, Renault
Nytt FRAM Oljefilter PH-5112 Autobianchi, Lancia, Renault
ile_saint_paul 40 SEK 0 3 dagar, 12 tim
Holland 5c 1870-talet 7 stämplade ex Holland 5c 1870-talet 7 stämplade ex
Holland 5c 1870-talet 7 stämplade ex
reka1 12 SEK 0 Avslutad
Frösö Camping 1980-talet  - skrivet äldre vykort Frösö Camping 1980-talet  - skrivet äldre vykort
Frösö Camping 1980-talet - skrivet äldre vykort
krona 14 SEK 0 Avslutad
Gammalt oskrivet Vykort - Vacker Julbock- Sign: Aina Gammalt oskrivet Vykort - Vacker Julbock- Sign: Aina
Gammalt oskrivet Vykort - Vacker Julbock- Sign: Aina
krona 10 SEK 0 Avslutad
BORDTENNIS: HUI JUN (KINA) – VM-GULD 1987 BORDTENNIS: HUI JUN (KINA) – VM-GULD 1987
BORDTENNIS: HUI JUN (KINA) – VM-GULD 1987
dalahasten 40 SEK 0 Avslutad
Norge FDC. F- 495-95 m. vinjett. Norge FDC. F- 495-95 m. vinjett.
Norge FDC. F- 495-95 m. vinjett.
lillkull 10 SEK 0 Avslutad
FOTBOLL: CARLA OVERBECK (USA) – OS-GULD 1996 / TVÅ VM-GULD FOTBOLL: CARLA OVERBECK (USA) – OS-GULD 1996 / TVÅ VM-GULD
FOTBOLL: CARLA OVERBECK (USA) – OS-GULD 1996 / TVÅ VM-GULD
dalahasten 40 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1607 1608 1609 1610 [ 1611 ] 1612 1613 1614 1615 ... [>] [>>]