6:06:24
veckotidning Våra Nöjen N:r 17 1932 - Fint unikt ex. / Ivar Kreuger - Isaac Grünewald - Karen Morley m.m.
stinsen
65 SEK
Tjänstefrimärken F Tj 9-20 Offentlig sak I, ostämplat- stämplat, katalog 245 kr
25 SEK
Våmbs kyrka Skövde Skara Stift 2 äldre vykort
4 SEK
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Solna 9 till Sunne
2 SEK
Schweiz, M 1214-5, 1221-2, 2 st komplett serie **
10 SEK
bamse 1995 nr 5
bamse 1995 nr 5
burta62
4 SEK
Vykort - Fin katt och hund
Vykort - Fin katt och hund
jokim
4 SEK
Paketavi med stämplade frimärken - 1972 - Hällefors till Karlstad 5
1 SEK
Militär Humor - JEAN-POC - HUMOR POSTCARD - J. Maezelle
10 SEK
Floda kyrka Strängnäs Stift 4 äldre vykort
6 SEK
Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Falkenberg - Bäckhammar
5 SEK
Frimärken på adresskort - stämplat 1963 - Stockholm 16 - Sunne
1 SEK
5 etiketter Sandwalls bryggeri Borås
etikettbosse
15 SEK
Nytt FRAM Oljefilter PH-5112 Autobianchi, Lancia, Renault
40 SEK
3 dagar, 12 tim
Holland 5c 1870-talet 7 stämplade ex
12 SEK
Frösö Camping 1980-talet - skrivet äldre vykort
14 SEK
Gammalt oskrivet Vykort - Vacker Julbock- Sign: Aina
10 SEK
BORDTENNIS: HUI JUN (KINA) – VM-GULD 1987
dalahasten
40 SEK
Norge FDC. F- 495-95 m. vinjett.
lillkull
10 SEK
FOTBOLL: CARLA OVERBECK (USA) – OS-GULD 1996 / TVÅ VM-GULD
dalahasten
40 SEK
1607
1608
1609
1610
[ 1611 ]
1612
1613
1614
1615