3:26:02
Expressutdelning + Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Stockholm 32 - Munkfors
3 SEK
Tyskland, Kiel, Fyrbildskort, Rådhuset, Bro , OS hamnen, sänt till Sverige 1968
2 SEK
Sightseeingbåten Vimman på Motala Ström Norrköping Östergötland Oskrivet Äldre vykort
6 SEK
Frimärke på adresskort - stämplat 1964 - Linneryd - Bäckhammar
3 SEK
Bokkunskap - häfte 3 av Ragnar Schulze; från 70-talet
rickardd
5 SEK
6 dagar, 18 tim
Tecknat Vykort Björn och Fågelskrämma
2 SEK
Vykort Italien Ravenna
Vykort Italien Ravenna
1 SEK
M 431, 443-4 och 435-42 efterstämplade märken, katalog 6 Euro.
3 SEK
FDC 24/3 1983 Norden VI. Res i Norden
rickardd
1 SEK
6 dagar, 18 tim
Ny Rotor. Toyota Carina TA1. 1970-77
35 SEK
Kalle Anka & Co Nr. 36 1977
Kalle Anka & Co Nr. 36 1977
3 SEK
Bunt 8 stycken Pokemon kort
Bunt 8 stycken Pokemon kort
45 SEK
Självlysande måne och 11 stjärnor barnrum lysande dekoration
mikeharrys
16 SEK
Stenkaka - Thory Bernhards - Flickan jägaren och Priset - Trastens Visa
12 SEK
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Karlstad 1 till Sunne
2 SEK
Bydalens Högfjällshotell med Västerfjället, färgkort skickat 1962.
2 SEK
Vykort Bad Hofgasten Österrike
3 SEK
Harplinge Kyrka
Harplinge Kyrka
heina67
10 SEK
Frimärken på adresskort - stämplat 1972 - Göteborg 5 - Karlstad
2 SEK
Antikt Brefkort Vackert kort med Hus och Fåglar Stämplat 1905 på 5 öre grönt och ett lila
9 SEK
4368
4369
4370
4371
[ 4372 ]
4373
4374
4375
4376