Expressutdelning + Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Stockholm 32 - Munkfors Tyskland, Kiel, Fyrbildskort, Rådhuset, Bro , OS hamnen, sänt till Sverige 1968Sightseeingbåten Vimman på Motala Ström Norrköping Östergötland Oskrivet Äldre vykortFrimärke  på adresskort - stämplat 1964 -  Linneryd - Bäckhammar Bokkunskap - häfte 3 av Ragnar Schulze; från 70-taletTecknat Vykort Björn och FågelskrämmaVykort Italien RavennaM 431, 443-4 och 435-42 efterstämplade märken, katalog 6 Euro.FDC 24/3 1983 Norden VI. Res i NordenNy Rotor. Toyota Carina TA1. 1970-77Kalle Anka & Co Nr. 36  1977Bunt 8 stycken Pokemon kortSjälvlysande måne och 11 stjärnor barnrum lysande dekorationStenkaka - Thory Bernhards - Flickan jägaren och Priset - Trastens VisaPaketavi med stämplade frimärken - 1964 - Karlstad 1 till SunneBydalens Högfjällshotell med Västerfjället, färgkort skickat 1962.Vykort Bad Hofgasten ÖsterrikeHarplinge KyrkaFrimärken på adresskort - stämplat 1972 - Göteborg 5 - KarlstadAntikt Brefkort Vackert kort med Hus och Fåglar Stämplat 1905 på 5 öre grönt och ett lila
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Expressutdelning + Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Stockholm 32 - Munkfors Expressutdelning + Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Stockholm 32 - Munkfors
Expressutdelning + Frimärken på adresskort - stämplat 1964 - Stockholm 32 - Munkfors
estelle 3 SEK 0 Avslutad
Tyskland, Kiel, Fyrbildskort, Rådhuset, Bro , OS hamnen, sänt till Sverige 1968 Tyskland, Kiel, Fyrbildskort, Rådhuset, Bro , OS hamnen, sänt till Sverige 1968
Tyskland, Kiel, Fyrbildskort, Rådhuset, Bro , OS hamnen, sänt till Sverige 1968
reka1 2 SEK 0 Avslutad
Sightseeingbåten Vimman på Motala Ström Norrköping Östergötland Oskrivet Äldre vykort Sightseeingbåten Vimman på Motala Ström Norrköping Östergötland Oskrivet Äldre vykort
Sightseeingbåten Vimman på Motala Ström Norrköping Östergötland Oskrivet Äldre vykort
deitas 6 SEK 0 Avslutad
Frimärke  på adresskort - stämplat 1964 -  Linneryd - Bäckhammar Frimärke  på adresskort - stämplat 1964 -  Linneryd - Bäckhammar
Frimärke på adresskort - stämplat 1964 - Linneryd - Bäckhammar
estelle 3 SEK 0 Avslutad
Bokkunskap - häfte 3 av Ragnar Schulze; från 70-talet Bokkunskap - häfte 3 av Ragnar Schulze; från 70-talet
Bokkunskap - häfte 3 av Ragnar Schulze; från 70-talet
rickardd 5 SEK 0 6 dagar, 18 tim
Tecknat Vykort Björn och Fågelskrämma Tecknat Vykort Björn och Fågelskrämma
Tecknat Vykort Björn och Fågelskrämma
deitas 2 SEK 0 Avslutad
Vykort Italien Ravenna Vykort Italien Ravenna
Vykort Italien Ravenna
deitas 1 SEK 0 Avslutad
M 431, 443-4 och 435-42 efterstämplade märken, katalog 6 Euro. M 431, 443-4 och 435-42 efterstämplade märken, katalog 6 Euro.
M 431, 443-4 och 435-42 efterstämplade märken, katalog 6 Euro.
reka1 3 SEK 0 Avslutad
FDC 24/3 1983 Norden VI. Res i Norden FDC 24/3 1983 Norden VI. Res i Norden
FDC 24/3 1983 Norden VI. Res i Norden
rickardd 1 SEK 0 6 dagar, 18 tim
Ny Rotor. Toyota Carina TA1. 1970-77 Ny Rotor. Toyota Carina TA1. 1970-77
Ny Rotor. Toyota Carina TA1. 1970-77
ile_saint_paul 35 SEK 0 Avslutad
Kalle Anka & Co Nr. 36  1977 Kalle Anka & Co Nr. 36  1977
Kalle Anka & Co Nr. 36 1977
milo 3 SEK 0 Avslutad
Bunt 8 stycken Pokemon kort Bunt 8 stycken Pokemon kort
Bunt 8 stycken Pokemon kort
deitas 45 SEK 0 Avslutad
Självlysande måne och 11 stjärnor barnrum lysande dekoration Självlysande måne och 11 stjärnor barnrum lysande dekoration
Självlysande måne och 11 stjärnor barnrum lysande dekoration
mikeharrys 16 SEK 0 Avslutad
Stenkaka - Thory Bernhards - Flickan jägaren och Priset - Trastens Visa Stenkaka - Thory Bernhards - Flickan jägaren och Priset - Trastens Visa
Stenkaka - Thory Bernhards - Flickan jägaren och Priset - Trastens Visa
milo 12 SEK 0 Avslutad
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Karlstad 1 till Sunne Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Karlstad 1 till Sunne
Paketavi med stämplade frimärken - 1964 - Karlstad 1 till Sunne
estelle 2 SEK 0 Avslutad
Bydalens Högfjällshotell med Västerfjället, färgkort skickat 1962. Bydalens Högfjällshotell med Västerfjället, färgkort skickat 1962.
Bydalens Högfjällshotell med Västerfjället, färgkort skickat 1962.
reka1 2 SEK 0 Avslutad
Vykort Bad Hofgasten Österrike Vykort Bad Hofgasten Österrike
Vykort Bad Hofgasten Österrike
deitas 3 SEK 0 Avslutad
Harplinge Kyrka Harplinge Kyrka
Harplinge Kyrka
heina67 10 SEK 0 Avslutad
Frimärken på adresskort - stämplat 1972 - Göteborg 5 - Karlstad Frimärken på adresskort - stämplat 1972 - Göteborg 5 - Karlstad
Frimärken på adresskort - stämplat 1972 - Göteborg 5 - Karlstad
estelle 2 SEK 0 Avslutad
Antikt Brefkort Vackert kort med Hus och Fåglar Stämplat 1905 på 5 öre grönt och ett lila Antikt Brefkort Vackert kort med Hus och Fåglar Stämplat 1905 på 5 öre grönt och ett lila
Antikt Brefkort Vackert kort med Hus och Fåglar Stämplat 1905 på 5 öre grönt och ett lila
deitas 9 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 4368 4369 4370 4371 [ 4372 ] 4373 4374 4375 4376 ... [>] [>>]