2:11:46
Ekivok - Consulat Suede Ile Barbe
5 SEK
9 stycken Posta Romana 1971 - stämplade
10 SEK
10 st Bulgarien - ostämplat 1983
8 SEK
Lesotho 1982 12 Days of Christmas - 8 Disney - ostämplat 1982
25 SEK
3 stycken South Arabia + 6 stycken Fujeira - ostämplat 1960-talet
25 SEK
6 stycken Fujeira - ostämplat 1960-talet
10 SEK
Ekivok - 4 stycken Fujeira Art Paintings Nude stamps 1972 - Arab Emirates
8 SEK
6 stycken Umm Al Qiwain Horse - stämplat från 1970-talet
20 SEK
Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Bilar Båt Tåg / Zahnradbahn Achensee / Löttorp 1996
5 SEK
Ekivok 6 stycken frimärken - Ajman Art 1971
15 SEK
6 stycken manama - ostämplat Christmas 1969
14 SEK
6 stycken Winner's Winter olympic Medals 1968 - stämplat
12 SEK
6 stycken Katt och Hund frimärken - Umm Al Qiwain Cats Dogs - stämplat från 1972
14 SEK
10 stycken rymdfrimärken - Umm Al Qiwain Space Apollo 1972 - en del stämplat
30 SEK
14 SEK
8 stycken - Umm Al Qiwain 1968 OLYMPIC GAMES MEXICO - ostämplat från 1968
25 SEK
8 stycken Frimärken - Umm Al Qiwain 1972 African Masks Carnival Masks Festivals Art Crafts - stämplat
20 SEK
6 stycken Konst Frimärken - Umm Al Qiwain 1967 Paintings Titian Renoir van Gogh Degas Artists Art - stämplat
20 SEK
5 öre Danmark drygt 40 stycken stämplade se bild
3 SEK
Alla Får Ligga - Henrik Fexeus 2009 Ordfront ljud - När du får nån att falla pladax Innehåller 5 cd + 1 MP3 cd
65 SEK
1556
1557
1558
1559
[ 1560 ]
1561
1562
1563
1564