0:13:54
Ekivokt - Nude Paintings stämplat frimärke - Posta Romana 1971 - by Josef Iser
2 SEK
Spårvagn Hälsingborg första elspårvagnen / Fin svensk stämpel Göteborg 9/5 1980
15 SEK
by Josef Iser Ekivokt - Nude Paintings stämplat frimärke - Posta Romana 1971
2 SEK
Antikt Brevkort med förtryckt frimärke - Stämplat med stämpel Stockholm 4.6.1881 5Tur och Öfvertorneå 23.5.1881
10 SEK
6 stycken Frimärken - Umm Al Qiwain Grand Masters Self-portraits - stämplat
12 SEK
Vykort Lappuggleunge Fin svensk evenemang Ortstämpel Alvesta Postterminal
4 SEK
Ethiopia - 1 blad med 13 gamla frimärken 1970-talet
25 SEK
Ekivokt - Nude Paintings stämplat frimärke - Posta Romana 1971 by Josef Iser
2 SEK
Idre Fjäll anläggning med bilar / Dalarna
1 SEK
Vykort - 1 Maximikort Nr.1 med stämpel på 1 frimärke - Svensk Filmhistoria
3 SEK
Ekivokt - Nude Paintings frimärke - Ceskoslovensko 1982 - 2 kartor
5 SEK
Gammalt Postkort 40 öre och med betalt svar 40 öre - Ostämplat och Oskrivet
3 SEK
Ekivokt - by Josef Iser Nude Paintings stämplat frimärke - Posta Romana 1971
2 SEK
Folkdans kring Midsommarstången i Folkdräkt / Dalarna
8 SEK
Gammalt Kortbrev förfrankerat från Skandinaviska Banken med text på insidan om växlar - Ostämplat och Oskrivet
3 SEK
Ekivokt - Nude Paintings frimärke - 8 märken i en karta stämplat 1978 - Republica de Guinea Ecuatorial
10 SEK
2 SEK
Ekivokt - Nude Paintings frimärke - Quinta de Goja Espana 4 Pesetas - 1930 The Naked Maja
10 SEK
2 SEK
Nyckelring Grö Bil Jeep
Nyckelring Grö Bil Jeep
10 SEK
1558
1559
1560
1561
[ 1562 ]
1563
1564
1565
1566