Nyckelring Lila BilNyckelring Svart Vit Polis Bil8 stycken Brevpapper 4 olikaNyckelring Disney NasseNyckelring Mini ryggsäck i skinnNyckelringar 5 st bland annat pippi långstrump reflexNyckelring Disney Kalle AnkaEtiketter 15 stycken EngelskaGolfspelare -  Oskrivet vykortGövik flygfoto 1960 Norge - Gammalt skrivet vykort Halden Fredriksten festning Norge - Gammalt oskrivet vykort FDC  23/2 1972  Idrottsflickor = 10 fina frimärken vykort Svensk Filmhistoria - Fint stämplat frimärke 10.10. 1981 - Oskrivet - Harriet AnderssonVykort Järnväg - Tyskland Kleinbahn Lok 205... / Fin svensk evenemangstämpel - Frimärken 7.50Repparfjord Skaidi Gjestgiveri 1954 - Gammalt skrivet vykort 4 stycken fint stämplade frimärken  - Solna 18.3.1994 Katter på FDCLillehammer 1950 -talet - Gammalt skrivet vykort FDC Vinjett - Tornsvala 25.8.1988 / Fina Stämplar och FrimärkenFem gör ett fynd av Enid Blyton 1961   /  Rabén & SjögrenTim i Mysterie-Klubben av Norman Dale 1956   / Gebers
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Nyckelring Lila Bil Nyckelring Lila Bil
Nyckelring Lila Bil
krona 10 SEK 0 Avslutad
Nyckelring Svart Vit Polis Bil Nyckelring Svart Vit Polis Bil
Nyckelring Svart Vit Polis Bil
krona 10 SEK 0 Avslutad
8 stycken Brevpapper 4 olika 8 stycken Brevpapper 4 olika
8 stycken Brevpapper 4 olika
krona 4 SEK 0 Avslutad
Nyckelring Disney Nasse Nyckelring Disney Nasse
Nyckelring Disney Nasse
krona 10 SEK 0 Avslutad
Nyckelring Mini ryggsäck i skinn Nyckelring Mini ryggsäck i skinn
Nyckelring Mini ryggsäck i skinn
krona 14 SEK 0 Avslutad
Nyckelringar 5 st bland annat pippi långstrump reflex Nyckelringar 5 st bland annat pippi långstrump reflex
Nyckelringar 5 st bland annat pippi långstrump reflex
krona 24 SEK 0 Avslutad
Nyckelring Disney Kalle Anka Nyckelring Disney Kalle Anka
Nyckelring Disney Kalle Anka
krona 10 SEK 0 Avslutad
Etiketter 15 stycken Engelska Etiketter 15 stycken Engelska
Etiketter 15 stycken Engelska
krona 4 SEK 0 Avslutad
Golfspelare -  Oskrivet vykort Golfspelare -  Oskrivet vykort
Golfspelare - Oskrivet vykort
krona 5 SEK 0 Avslutad
Gövik flygfoto 1960 Norge - Gammalt skrivet vykort Gövik flygfoto 1960 Norge - Gammalt skrivet vykort
Gövik flygfoto 1960 Norge - Gammalt skrivet vykort
krona 35 SEK 0 Avslutad
Halden Fredriksten festning Norge - Gammalt oskrivet vykort Halden Fredriksten festning Norge - Gammalt oskrivet vykort
Halden Fredriksten festning Norge - Gammalt oskrivet vykort
krona 10 SEK 0 Avslutad
FDC  23/2 1972  Idrottsflickor = 10 fina frimärken FDC  23/2 1972  Idrottsflickor = 10 fina frimärken
FDC 23/2 1972 Idrottsflickor = 10 fina frimärken
krona 3 SEK 0 Avslutad
 vykort Svensk Filmhistoria - Fint stämplat frimärke 10.10. 1981 - Oskrivet - Harriet Andersson  vykort Svensk Filmhistoria - Fint stämplat frimärke 10.10. 1981 - Oskrivet - Harriet Andersson
vykort Svensk Filmhistoria - Fint stämplat frimärke 10.10. 1981 - Oskrivet - Harriet Andersson
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort Järnväg - Tyskland Kleinbahn Lok 205... / Fin svensk evenemangstämpel - Frimärken 7.50 Vykort Järnväg - Tyskland Kleinbahn Lok 205... / Fin svensk evenemangstämpel - Frimärken 7.50
Vykort Järnväg - Tyskland Kleinbahn Lok 205... / Fin svensk evenemangstämpel - Frimärken 7.50
krona 6 SEK 0 Avslutad
Repparfjord Skaidi Gjestgiveri 1954 - Gammalt skrivet vykort Repparfjord Skaidi Gjestgiveri 1954 - Gammalt skrivet vykort
Repparfjord Skaidi Gjestgiveri 1954 - Gammalt skrivet vykort
krona 35 SEK 0 Avslutad
4 stycken fint stämplade frimärken  - Solna 18.3.1994 Katter på FDC 4 stycken fint stämplade frimärken  - Solna 18.3.1994 Katter på FDC
4 stycken fint stämplade frimärken - Solna 18.3.1994 Katter på FDC
krona 7 SEK 0 Avslutad
Lillehammer 1950 -talet - Gammalt skrivet vykort Lillehammer 1950 -talet - Gammalt skrivet vykort
Lillehammer 1950 -talet - Gammalt skrivet vykort
krona 40 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett - Tornsvala 25.8.1988 / Fina Stämplar och Frimärken FDC Vinjett - Tornsvala 25.8.1988 / Fina Stämplar och Frimärken
FDC Vinjett - Tornsvala 25.8.1988 / Fina Stämplar och Frimärken
krona 8 SEK 0 Avslutad
Fem gör ett fynd av Enid Blyton 1961   /  Rabén & Sjögren Fem gör ett fynd av Enid Blyton 1961   /  Rabén & Sjögren
Fem gör ett fynd av Enid Blyton 1961 / Rabén & Sjögren
krona 20 SEK 0 Avslutad
Tim i Mysterie-Klubben av Norman Dale 1956   / Gebers Tim i Mysterie-Klubben av Norman Dale 1956   / Gebers
Tim i Mysterie-Klubben av Norman Dale 1956 / Gebers
krona 10 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1560 1561 1562 1563 [ 1564 ] 1565 1566 1567 1568 ... [>] [>>]