13:24:53
Julkort - Erik Forsman - Oskrivet vykort
3 SEK
Flygvy Strängnäsbron - Södermanland
2 SEK
Julkort - Curt Nyström - Tomte med Katt - Ostämplat Frimärke
5 SEK
Vykort - Tomtar med kälke o julklappar - Lars Carlsson
1 SEK
Renoir Folkliv skrivet Vykort 1994
3 SEK
4 Stämplade frimärken - Danmark
2 SEK
Båstad Stolpagården 1974 Folkliv - Skåne
5 SEK
Försändelse med stämplade frimärken - Stockholm 13/8 -45
1 SEK
Sjusjöen pr. Lillehammer - Norge - Foto: Normann
4 SEK
Försändelse med stämplat frimärke - Göteborg 2.8.06
2 SEK
Stockholm - Bilar framför Riksdagshuset och slottet - Gammalt vykort
12 SEK
Amalienborg slot - Copenhagen
Amalienborg slot - Copenhagen
3 SEK
FDC Vinjett - 21/5 1985 Stockholmia 86 / med fin stämpel på 4 frimärken
5 SEK
Lummelundagrottorna 1988 - Gotland
3 SEK
FDC 26/8 2010 Smakrikt / Fina stämplar på 6 frimärken
10 SEK
Gotland - Lummelundagrottorna - Snäckan i femte grottsalen 1965
3 SEK
Billeruds Lok vid Kyrkbyns bruk Växling Segmon 1965 Lok BJ K Nr. 36 ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Grisslehamn 1975
12 SEK
Vykort Folkdräkt Bygdedräkt - Häverö Uppland
12 SEK
Anten - Gräfsnäs Järnväg Hjo Hamn 1930-talet Lok Nr. 9 och Ångfartyget Trafik ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Östersund 1973
23 SEK
Försändelse med stämplat frimärke - Göteborg 26/5 1937
2 SEK
1576
1577
1578
1579
[ 1580 ]
1581
1582
1583
1584