FDC Vinjett 13 10 1984 Svensk Flyghistoria med fin stämpel på 5 frimärkenFDC Vinjett Fina Stämplar på Äng och hage 10 3 1987FDC Inlandest Båtar 29 1 1988 Fint stämplat på 6 frimärken Tåg Ånglok Lokomotive Nr. 4 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Stockholm 19792 Vykort - God Jul  Tåg Ånglok Lokomotive 95004-4 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Mörum 1980 Tåg Ånglok Lokomotive 563007 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Ängelholm 1980 Tåg Ånglok Lokomotive 97.204 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Älvkarleby 1980London reseguide från aftonbladet 2009 ouppackadTroll Vykort av Harry Lange med fin stämpelVykort vy över Köpenhamn  - stämplat köpenhavn 26 Aug. 1957Stort vackert Vykort med blommor - OskrivetVykort - Svensk Tillverkning - 1930-talet - Påskkort - Signerat 20 brev med Stämplade Frimärken - Svenska Brevbunt med Stämplade Frimärken SverigeBorås vy Borggården - Västergötland6 st Frimärke fint stämplad på brev - Göteborg 1971Lok i Nässjö Hembygdspark - SmålandMorakulla i fin dräkt - DalarnaÄlvdalen kyrka  Dalarna = 2 vykort
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
FDC Vinjett 13 10 1984 Svensk Flyghistoria med fin stämpel på 5 frimärken FDC Vinjett 13 10 1984 Svensk Flyghistoria med fin stämpel på 5 frimärken
FDC Vinjett 13 10 1984 Svensk Flyghistoria med fin stämpel på 5 frimärken
krona 5 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett Fina Stämplar på Äng och hage 10 3 1987 FDC Vinjett Fina Stämplar på Äng och hage 10 3 1987
FDC Vinjett Fina Stämplar på Äng och hage 10 3 1987
krona 5 SEK 0 Avslutad
FDC Inlandest Båtar 29 1 1988 Fint stämplat på 6 frimärken FDC Inlandest Båtar 29 1 1988 Fint stämplat på 6 frimärken
FDC Inlandest Båtar 29 1 1988 Fint stämplat på 6 frimärken
krona 5 SEK 0 Avslutad
 Tåg Ånglok Lokomotive Nr. 4 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Stockholm 1979  Tåg Ånglok Lokomotive Nr. 4 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Stockholm 1979
Tåg Ånglok Lokomotive Nr. 4 - Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel / Stockholm 1979
krona 5 SEK 0 Avslutad
2 Vykort - God Jul 2 Vykort - God Jul
2 Vykort - God Jul
krona 5 SEK 0 Avslutad
 Tåg Ånglok Lokomotive 95004-4 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Mörum 1980  Tåg Ånglok Lokomotive 95004-4 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Mörum 1980
Tåg Ånglok Lokomotive 95004-4 - Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel / Mörum 1980
krona 5 SEK 0 Avslutad
 Tåg Ånglok Lokomotive 563007 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Ängelholm 1980  Tåg Ånglok Lokomotive 563007 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Ängelholm 1980
Tåg Ånglok Lokomotive 563007 - Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel / Ängelholm 1980
krona 5 SEK 0 Avslutad
 Tåg Ånglok Lokomotive 97.204 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Älvkarleby 1980  Tåg Ånglok Lokomotive 97.204 -  Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Älvkarleby 1980
Tåg Ånglok Lokomotive 97.204 - Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel / Älvkarleby 1980
krona 5 SEK 0 Avslutad
London reseguide från aftonbladet 2009 ouppackad London reseguide från aftonbladet 2009 ouppackad
London reseguide från aftonbladet 2009 ouppackad
krona 5 SEK 0 Avslutad
Troll Vykort av Harry Lange med fin stämpel Troll Vykort av Harry Lange med fin stämpel
Troll Vykort av Harry Lange med fin stämpel
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort vy över Köpenhamn  - stämplat köpenhavn 26 Aug. 1957 Vykort vy över Köpenhamn  - stämplat köpenhavn 26 Aug. 1957
Vykort vy över Köpenhamn - stämplat köpenhavn 26 Aug. 1957
krona 5 SEK 0 Avslutad
Stort vackert Vykort med blommor - Oskrivet Stort vackert Vykort med blommor - Oskrivet
Stort vackert Vykort med blommor - Oskrivet
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort - Svensk Tillverkning - 1930-talet - Påskkort - Signerat Vykort - Svensk Tillverkning - 1930-talet - Påskkort - Signerat
Vykort - Svensk Tillverkning - 1930-talet - Påskkort - Signerat
krona 5 SEK 0 Avslutad
20 brev med Stämplade Frimärken - Svenska 20 brev med Stämplade Frimärken - Svenska
20 brev med Stämplade Frimärken - Svenska
krona 5 SEK 0 Avslutad
Brevbunt med Stämplade Frimärken Sverige Brevbunt med Stämplade Frimärken Sverige
Brevbunt med Stämplade Frimärken Sverige
krona 5 SEK 0 Avslutad
Borås vy Borggården - Västergötland Borås vy Borggården - Västergötland
Borås vy Borggården - Västergötland
krona 5 SEK 0 Avslutad
6 st Frimärke fint stämplad på brev - Göteborg 1971 6 st Frimärke fint stämplad på brev - Göteborg 1971
6 st Frimärke fint stämplad på brev - Göteborg 1971
krona 5 SEK 0 Avslutad
Lok i Nässjö Hembygdspark - Småland Lok i Nässjö Hembygdspark - Småland
Lok i Nässjö Hembygdspark - Småland
krona 5 SEK 0 Avslutad
Morakulla i fin dräkt - Dalarna Morakulla i fin dräkt - Dalarna
Morakulla i fin dräkt - Dalarna
krona 5 SEK 0 Avslutad
Älvdalen kyrka  Dalarna = 2 vykort Älvdalen kyrka  Dalarna = 2 vykort
Älvdalen kyrka Dalarna = 2 vykort
krona 5 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1589 1590 1591 1592 [ 1593 ] 1594 1595 1596 1597 ... [>] [>>]