8 kort i folder från Öland - Köpingsvik m.fl.Sylstationen i vinterskrud - JämtlandGöteborg Skansen Kronan 1903Vykort Sälen Wärdshuset Gammelgården 1977 Dalarna / OskrivetVykort - Vyer över HandölJulkort - Gammalt Vykort  - Svensk Tillverkning - Väse 1930-taletLeksand - Vinter på Norsgatan - DalarnaFDC Vinjett  / Fina Stämplar på Nobelpristagare Astrofysik  25-11  1987Båtar på Strömmen  Stockholm Gotland Kartkort - Gotländska Landtposten med fin stämpel FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Konst på Gripsholms slott 10-8 1987Vykort - Vy över Handölsfallet med Snasahögarna i bakgrundenFDC Vinjett  / Fina Stämplar på Konst på Gripsholms slott 10-8 1987Linköping - Pilens Backe 1955 - HandkoloreratStortorget Gamla stan  Stockholm Stortorget Gamla stan  Stockholm  Tåg Ånglok Lokomotive Nr. 17 107 -  Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Fin Samlarstämpel - Bollstabruk 1989Värmland - Tre trallande Jäntor - Gustaf Fröding DiktMindre Bunt med gamla Svenska Stämplade Frimärken  Båtar Norrskär m.m.- Svensk evenemangstämpel / Fin Samlarstämpel på både fram och baksidas frimärken - Skellefteå 1998
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
8 kort i folder från Öland - Köpingsvik m.fl. 8 kort i folder från Öland - Köpingsvik m.fl.
8 kort i folder från Öland - Köpingsvik m.fl.
krona 5 SEK 0 Avslutad
Sylstationen i vinterskrud - Jämtland Sylstationen i vinterskrud - Jämtland
Sylstationen i vinterskrud - Jämtland
krona 5 SEK 0 Avslutad
Göteborg Skansen Kronan 1903 Göteborg Skansen Kronan 1903
Göteborg Skansen Kronan 1903
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort Sälen Wärdshuset Gammelgården 1977 Dalarna / Oskrivet Vykort Sälen Wärdshuset Gammelgården 1977 Dalarna / Oskrivet
Vykort Sälen Wärdshuset Gammelgården 1977 Dalarna / Oskrivet
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort - Vyer över Handöl Vykort - Vyer över Handöl
Vykort - Vyer över Handöl
krona 5 SEK 0 Avslutad
Julkort - Gammalt Vykort  - Svensk Tillverkning - Väse 1930-talet Julkort - Gammalt Vykort  - Svensk Tillverkning - Väse 1930-talet
Julkort - Gammalt Vykort - Svensk Tillverkning - Väse 1930-talet
krona 5 SEK 0 Avslutad
Leksand - Vinter på Norsgatan - Dalarna Leksand - Vinter på Norsgatan - Dalarna
Leksand - Vinter på Norsgatan - Dalarna
krona 5 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Nobelpristagare Astrofysik  25-11  1987 FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Nobelpristagare Astrofysik  25-11  1987
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Nobelpristagare Astrofysik 25-11 1987
krona 5 SEK 0 Avslutad
Båtar på Strömmen  Stockholm Båtar på Strömmen  Stockholm
Båtar på Strömmen Stockholm
krona 5 SEK 0 Avslutad
Gotland Kartkort - Gotländska Landtposten med fin stämpel Gotland Kartkort - Gotländska Landtposten med fin stämpel
Gotland Kartkort - Gotländska Landtposten med fin stämpel
krona 5 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Konst på Gripsholms slott 10-8 1987 FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Konst på Gripsholms slott 10-8 1987
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Konst på Gripsholms slott 10-8 1987
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort - Vy över Handölsfallet med Snasahögarna i bakgrunden Vykort - Vy över Handölsfallet med Snasahögarna i bakgrunden
Vykort - Vy över Handölsfallet med Snasahögarna i bakgrunden
krona 5 SEK 0 Avslutad
krona 5 SEK 0 Avslutad
Linköping - Pilens Backe 1955 - Handkolorerat Linköping - Pilens Backe 1955 - Handkolorerat
Linköping - Pilens Backe 1955 - Handkolorerat
krona 5 SEK 0 Avslutad
Stortorget Gamla stan  Stockholm Stortorget Gamla stan  Stockholm
Stortorget Gamla stan Stockholm
krona 5 SEK 0 Avslutad
krona 5 SEK 0 Avslutad
 Tåg Ånglok Lokomotive Nr. 17 107 -  Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Fin Samlarstämpel - Bollstabruk 1989  Tåg Ånglok Lokomotive Nr. 17 107 -  Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel  / Fin Samlarstämpel - Bollstabruk 1989
Tåg Ånglok Lokomotive Nr. 17 107 - Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel / Fin Samlarstämpel - Bollstabruk 1989
krona 5 SEK 0 Avslutad
Värmland - Tre trallande Jäntor - Gustaf Fröding Dikt Värmland - Tre trallande Jäntor - Gustaf Fröding Dikt
Värmland - Tre trallande Jäntor - Gustaf Fröding Dikt
krona 5 SEK 0 Avslutad
Mindre Bunt med gamla Svenska Stämplade Frimärken  Mindre Bunt med gamla Svenska Stämplade Frimärken
Mindre Bunt med gamla Svenska Stämplade Frimärken
krona 5 SEK 0 Avslutad
Båtar Norrskär m.m.- Svensk evenemangstämpel / Fin Samlarstämpel på både fram och baksidas frimärken - Skellefteå 1998 Båtar Norrskär m.m.- Svensk evenemangstämpel / Fin Samlarstämpel på både fram och baksidas frimärken - Skellefteå 1998
Båtar Norrskär m.m.- Svensk evenemangstämpel / Fin Samlarstämpel på både fram och baksidas frimärken - Skellefteå 1998
krona 5 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1591 1592 1593 1594 [ 1595 ] 1596 1597 1598 1599 ... [>] [>>]