Fjällbacka - Fin Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Ramsele 1981Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Nordmalings marknad 1987-07-17 Nordmaling  /  rabattfrimärkeTändstikor på vykort / Fint stämplat 1984 Jönköping Ienecopia JFF 65 årVykort Katt  ...  Fin evenemang / Ortstämpel -  Stockholm Water Festival 13/8 1993Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Postrodden Klintehamn Böda 2000-07-08   /  6 kr  frimärkeÄldre Julkort - Kerstin Frykstrand - Tomtebesök Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Posten frimärken 2009-04-24  /  5,50  frimärkePräbichl 1227 m, Reichenstein, 2166m ... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Liseberg 17/4 1976Högabroarna i Nya tjörnleden - BohuslänJanuari Flicka i Fönster Vykort Hästar ... Fin evenemang / Ortstämpel - Vimmerby 20/3 1993Fjällbacka Sjöbodar 1960-talet - BohuslänVykort - Vyer från Gammelvala Skutboudden - BrunskogVykort - Christinehof Slott - SkåneFartyg och Bilar i Hamburg hamn Fartyg Republica de ColombiaFDC - Djuren på nordens ark 1 2/1 1997     FDC - Vilda djur 2 - 28/1 1993                 Pins Svenskt Förbandsmärke NyskickHund i trassel Swanson skrivet äldre vykort HumorRiskabel sängplats skrivet äldre vykort Humor
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Fjällbacka - Fin Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Ramsele 1981 Fjällbacka - Fin Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Ramsele 1981
Fjällbacka - Fin Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Ramsele 1981
krona 4 SEK 0 Avslutad
Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Nordmalings marknad 1987-07-17 Nordmaling  /  rabattfrimärke Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Nordmalings marknad 1987-07-17 Nordmaling  /  rabattfrimärke
Svensk Evenemangstämpel på vykort - Nordmalings marknad 1987-07-17 Nordmaling / rabattfrimärke
krona 2 SEK 0 Avslutad
Tändstikor på vykort / Fint stämplat 1984 Jönköping Ienecopia JFF 65 år Tändstikor på vykort / Fint stämplat 1984 Jönköping Ienecopia JFF 65 år
Tändstikor på vykort / Fint stämplat 1984 Jönköping Ienecopia JFF 65 år
krona 8 SEK 0 Avslutad
Vykort Katt  ...  Fin evenemang / Ortstämpel -  Stockholm Water Festival 13/8 1993 Vykort Katt  ...  Fin evenemang / Ortstämpel -  Stockholm Water Festival 13/8 1993
Vykort Katt ... Fin evenemang / Ortstämpel - Stockholm Water Festival 13/8 1993
krona 4 SEK 0 Avslutad
Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Postrodden Klintehamn Böda 2000-07-08   /  6 kr  frimärke Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Postrodden Klintehamn Böda 2000-07-08   /  6 kr  frimärke
Svensk Evenemangstämpel på vykort - Postrodden Klintehamn Böda 2000-07-08 / 6 kr frimärke
krona 4 SEK 0 Avslutad
Äldre Julkort - Kerstin Frykstrand - Tomtebesök Äldre Julkort - Kerstin Frykstrand - Tomtebesök
Äldre Julkort - Kerstin Frykstrand - Tomtebesök
krona 5 SEK 0 Avslutad
Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Posten frimärken 2009-04-24  /  5,50  frimärke Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Posten frimärken 2009-04-24  /  5,50  frimärke
Svensk Evenemangstämpel på vykort - Posten frimärken 2009-04-24 / 5,50 frimärke
krona 3 SEK 0 Avslutad
Präbichl 1227 m, Reichenstein, 2166m ... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Liseberg 17/4 1976 Präbichl 1227 m, Reichenstein, 2166m ... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Liseberg 17/4 1976
Präbichl 1227 m, Reichenstein, 2166m ... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Liseberg 17/4 1976
krona 5 SEK 0 Avslutad
Högabroarna i Nya tjörnleden - Bohuslän Högabroarna i Nya tjörnleden - Bohuslän
Högabroarna i Nya tjörnleden - Bohuslän
krona 8 SEK 0 Avslutad
Januari Flicka i Fönster Januari Flicka i Fönster
Januari Flicka i Fönster
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort Hästar ... Fin evenemang / Ortstämpel - Vimmerby 20/3 1993 Vykort Hästar ... Fin evenemang / Ortstämpel - Vimmerby 20/3 1993
Vykort Hästar ... Fin evenemang / Ortstämpel - Vimmerby 20/3 1993
krona 3 SEK 0 Avslutad
Fjällbacka Sjöbodar 1960-talet - Bohuslän Fjällbacka Sjöbodar 1960-talet - Bohuslän
Fjällbacka Sjöbodar 1960-talet - Bohuslän
krona 3 SEK 0 Avslutad
Vykort - Vyer från Gammelvala Skutboudden - Brunskog Vykort - Vyer från Gammelvala Skutboudden - Brunskog
Vykort - Vyer från Gammelvala Skutboudden - Brunskog
krona 3 SEK 0 Avslutad
Vykort - Christinehof Slott - Skåne Vykort - Christinehof Slott - Skåne
Vykort - Christinehof Slott - Skåne
krona 3 SEK 0 Avslutad
Fartyg och Bilar i Hamburg hamn Fartyg Republica de Colombia Fartyg och Bilar i Hamburg hamn Fartyg Republica de Colombia
Fartyg och Bilar i Hamburg hamn Fartyg Republica de Colombia
krona 10 SEK 0 Avslutad
FDC - Djuren på nordens ark 1 2/1 1997    FDC - Djuren på nordens ark 1 2/1 1997
FDC - Djuren på nordens ark 1 2/1 1997
krona 4 SEK 0 Avslutad
 FDC - Vilda djur 2 - 28/1 1993                 FDC - Vilda djur 2 - 28/1 1993
FDC - Vilda djur 2 - 28/1 1993
krona 18 SEK 0 Avslutad
 Pins Svenskt Förbandsmärke Nyskick  Pins Svenskt Förbandsmärke Nyskick
Pins Svenskt Förbandsmärke Nyskick
krona 15 SEK 0 Avslutad
Hund i trassel Swanson skrivet äldre vykort Humor Hund i trassel Swanson skrivet äldre vykort Humor
Hund i trassel Swanson skrivet äldre vykort Humor
krona 1 SEK 0 Avslutad
Riskabel sängplats skrivet äldre vykort Humor Riskabel sängplats skrivet äldre vykort Humor
Riskabel sängplats skrivet äldre vykort Humor
krona 1 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1592 1593 1594 1595 [ 1596 ] 1597 1598 1599 1600 ... [>] [>>]