Fristad Minnesstenen - Västergötland -  PressbyrånVykort med Julmotiv - Ingvor Holmqvist - skrivetEva Dahlberg  - Vykort med Julmotiv - stämplat frimärke 1997Vykort med Julmotiv - Leif Holmqvist - stämplat frimärke 2005Vykort - Cafe' Flickorna Lundgren Skäret - Nyhamnsläge 1985 Pressbyrån - Vykort  - Folk vid kyrkan - Rättvik Kyrkporten FDC Vinjett - 21/5 1985 Stockholmia 86  / med fin stämpel på 4 frimärkenVykort Söt Flicka sover  - Oskrivet - Jenny NyströmVykort - Vilhelmina - Folkliv samt VyerReklamkort Gammal Bil Flanders 1912 Oskrivet äldre fint kortEkivokt Badande flicka -  Oskrivet vykortSamlarkort Gammal Bil Hupmobile 1910 Oskrivet äldre fint kortVykort Tomtar med glitter - Oskrivet - LC - Lars CarlssonHumor av Kimpton / Kimpton's HumorousIdrottsparken Likenäs Värmland Oskrivet gammalt vykortFolkdansare i folkdräkt Tällberg  1960-talet  / Dalarna Söderdala kyrka - Hälsingland = 2 vykortVykort Ekorre...  Fin svensk evenemang / Ortstämpel - Jönköping 16-4-1994Troll - Harry Lange  - Oskrivet fint vykortHelena Rubank - Gullviva  .. Fin svensk evenemangstämpel - Delsbo Spelmans-stämma 4/7 1993
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Fristad Minnesstenen - Västergötland -  Pressbyrån Fristad Minnesstenen - Västergötland -  Pressbyrån
Fristad Minnesstenen - Västergötland - Pressbyrån
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort med Julmotiv - Ingvor Holmqvist - skrivet Vykort med Julmotiv - Ingvor Holmqvist - skrivet
Vykort med Julmotiv - Ingvor Holmqvist - skrivet
krona 5 SEK 0 Avslutad
Eva Dahlberg  - Vykort med Julmotiv - stämplat frimärke 1997 Eva Dahlberg  - Vykort med Julmotiv - stämplat frimärke 1997
Eva Dahlberg - Vykort med Julmotiv - stämplat frimärke 1997
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort med Julmotiv - Leif Holmqvist - stämplat frimärke 2005 Vykort med Julmotiv - Leif Holmqvist - stämplat frimärke 2005
Vykort med Julmotiv - Leif Holmqvist - stämplat frimärke 2005
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort - Cafe' Flickorna Lundgren Skäret - Nyhamnsläge 1985 Vykort - Cafe' Flickorna Lundgren Skäret - Nyhamnsläge 1985
Vykort - Cafe' Flickorna Lundgren Skäret - Nyhamnsläge 1985
krona 5 SEK 0 Avslutad
Pressbyrån - Vykort  - Folk vid kyrkan - Rättvik Kyrkporten Pressbyrån - Vykort  - Folk vid kyrkan - Rättvik Kyrkporten
Pressbyrån - Vykort - Folk vid kyrkan - Rättvik Kyrkporten
krona 5 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett - 21/5 1985 Stockholmia 86  / med fin stämpel på 4 frimärken FDC Vinjett - 21/5 1985 Stockholmia 86  / med fin stämpel på 4 frimärken
FDC Vinjett - 21/5 1985 Stockholmia 86 / med fin stämpel på 4 frimärken
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort Söt Flicka sover  - Oskrivet - Jenny Nyström Vykort Söt Flicka sover  - Oskrivet - Jenny Nyström
Vykort Söt Flicka sover - Oskrivet - Jenny Nyström
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort - Vilhelmina - Folkliv samt Vyer Vykort - Vilhelmina - Folkliv samt Vyer
Vykort - Vilhelmina - Folkliv samt Vyer
krona 5 SEK 0 Avslutad
Reklamkort Gammal Bil Flanders 1912 Oskrivet äldre fint kort Reklamkort Gammal Bil Flanders 1912 Oskrivet äldre fint kort
Reklamkort Gammal Bil Flanders 1912 Oskrivet äldre fint kort
krona 5 SEK 0 Avslutad
Ekivokt Badande flicka -  Oskrivet vykort Ekivokt Badande flicka -  Oskrivet vykort
Ekivokt Badande flicka - Oskrivet vykort
krona 5 SEK 0 Avslutad
Samlarkort Gammal Bil Hupmobile 1910 Oskrivet äldre fint kort Samlarkort Gammal Bil Hupmobile 1910 Oskrivet äldre fint kort
Samlarkort Gammal Bil Hupmobile 1910 Oskrivet äldre fint kort
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort Tomtar med glitter - Oskrivet - LC - Lars Carlsson Vykort Tomtar med glitter - Oskrivet - LC - Lars Carlsson
Vykort Tomtar med glitter - Oskrivet - LC - Lars Carlsson
krona 5 SEK 0 Avslutad
Humor av Kimpton / Kimpton's Humorous Humor av Kimpton / Kimpton's Humorous
Humor av Kimpton / Kimpton's Humorous
krona 5 SEK 0 Avslutad
Idrottsparken Likenäs Värmland Oskrivet gammalt vykort Idrottsparken Likenäs Värmland Oskrivet gammalt vykort
Idrottsparken Likenäs Värmland Oskrivet gammalt vykort
krona 5 SEK 0 Avslutad
Folkdansare i folkdräkt Tällberg  1960-talet  / Dalarna Folkdansare i folkdräkt Tällberg  1960-talet  / Dalarna
Folkdansare i folkdräkt Tällberg 1960-talet / Dalarna
krona 5 SEK 0 Avslutad
Söderdala kyrka - Hälsingland = 2 vykort Söderdala kyrka - Hälsingland = 2 vykort
Söderdala kyrka - Hälsingland = 2 vykort
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort Ekorre...  Fin svensk evenemang / Ortstämpel - Jönköping 16-4-1994 Vykort Ekorre...  Fin svensk evenemang / Ortstämpel - Jönköping 16-4-1994
Vykort Ekorre... Fin svensk evenemang / Ortstämpel - Jönköping 16-4-1994
krona 5 SEK 0 Avslutad
Troll - Harry Lange  - Oskrivet fint vykort Troll - Harry Lange  - Oskrivet fint vykort
Troll - Harry Lange - Oskrivet fint vykort
krona 5 SEK 0 Avslutad
Helena Rubank - Gullviva  .. Fin svensk evenemangstämpel - Delsbo Spelmans-stämma 4/7 1993 Helena Rubank - Gullviva  .. Fin svensk evenemangstämpel - Delsbo Spelmans-stämma 4/7 1993
Helena Rubank - Gullviva .. Fin svensk evenemangstämpel - Delsbo Spelmans-stämma 4/7 1993
krona 5 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1593 1594 1595 1596 [ 1597 ] 1598 1599 1600 1601 ... [>] [>>]