En Kronas Auktion - Thessaloniki GreklandFDC med fin stämpel - 26/3 1971 - Flykting 71Vykort - Trysil kirke NorwayVykort Katt  ...  Fin evenemang / Ortstämpel - Gislaved 4/11 1978 Småland - Blekingeträffen Vykort - Folklore - Vackra Spanska FolkdräkterEn Kronas Auktion - Aral - Campingplats - InnsbruckÅnglok DSB D 843 på Sandved station 1964   ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Staffanstorp 1975Vykort  -  Vy söderns höjder - StockholmVästergötland - Göteborg Järnvägar Lok 29  - Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Östersund 1977Bergslagens Järnvägssällskap - SJ littW vid Kållreds station 1920-talet  ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Kiruna 1975Bergslagens Järnvägars Lok Nr. 52   ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Stockholm 1981Fin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Skärholmen 8.9.93 - Skärholmen 25Åkerberga Prim-ön Kullaberg - Gammalt vykort - Skåne / Fotograf: A. Rube HöganäsMatteus Kyrka Stockholm - SverigeBrev med äldre frimärken - DanmarkJädraås Tallås Järnväg på station Loket prins August  ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Lidköping 1977Enskede SJ K4 793  - Ånglok  - Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Alingsås 1976Vykort Folkdräkt Bygdedräkt  - 2 kullor vid Zorns gammelgård DalarnaÄldre brev med frimärke - stämplat Oslo 1975Vykort - Folkliv Rüdesheim am Rhein
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
En Kronas Auktion - Thessaloniki Grekland En Kronas Auktion - Thessaloniki Grekland
En Kronas Auktion - Thessaloniki Grekland
krona 1 SEK 0 Avslutad
FDC med fin stämpel - 26/3 1971 - Flykting 71 FDC med fin stämpel - 26/3 1971 - Flykting 71
FDC med fin stämpel - 26/3 1971 - Flykting 71
krona 1 SEK 0 Avslutad
Vykort - Trysil kirke Norway Vykort - Trysil kirke Norway
Vykort - Trysil kirke Norway
krona 1 SEK 0 Avslutad
Vykort Katt  ...  Fin evenemang / Ortstämpel - Gislaved 4/11 1978 Småland - Blekingeträffen Vykort Katt  ...  Fin evenemang / Ortstämpel - Gislaved 4/11 1978 Småland - Blekingeträffen
Vykort Katt ... Fin evenemang / Ortstämpel - Gislaved 4/11 1978 Småland - Blekingeträffen
krona 6 SEK 0 Avslutad
Vykort - Folklore - Vackra Spanska Folkdräkter Vykort - Folklore - Vackra Spanska Folkdräkter
Vykort - Folklore - Vackra Spanska Folkdräkter
krona 3 SEK 0 Avslutad
En Kronas Auktion - Aral - Campingplats - Innsbruck En Kronas Auktion - Aral - Campingplats - Innsbruck
En Kronas Auktion - Aral - Campingplats - Innsbruck
krona 1 SEK 0 Avslutad
Ånglok DSB D 843 på Sandved station 1964   ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Staffanstorp 1975 Ånglok DSB D 843 på Sandved station 1964   ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Staffanstorp 1975
Ånglok DSB D 843 på Sandved station 1964 ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Staffanstorp 1975
krona 12 SEK 0 Avslutad
Vykort  -  Vy söderns höjder - Stockholm Vykort  -  Vy söderns höjder - Stockholm
Vykort - Vy söderns höjder - Stockholm
krona 1 SEK 0 Avslutad
Västergötland - Göteborg Järnvägar Lok 29  - Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Östersund 1977 Västergötland - Göteborg Järnvägar Lok 29  - Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Östersund 1977
Västergötland - Göteborg Järnvägar Lok 29 - Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Östersund 1977
krona 4 SEK 0 Avslutad
Bergslagens Järnvägssällskap - SJ littW vid Kållreds station 1920-talet  ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Kiruna 1975 Bergslagens Järnvägssällskap - SJ littW vid Kållreds station 1920-talet  ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Kiruna 1975
Bergslagens Järnvägssällskap - SJ littW vid Kållreds station 1920-talet ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Kiruna 1975
krona 37 SEK 0 Avslutad
Bergslagens Järnvägars Lok Nr. 52   ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Stockholm 1981 Bergslagens Järnvägars Lok Nr. 52   ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Stockholm 1981
Bergslagens Järnvägars Lok Nr. 52 ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Stockholm 1981
krona 12 SEK 0 Avslutad
Fin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Skärholmen 8.9.93 - Skärholmen 25 Fin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Skärholmen 8.9.93 - Skärholmen 25
Fin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Skärholmen 8.9.93 - Skärholmen 25
krona 3 SEK 0 Avslutad
Åkerberga Prim-ön Kullaberg - Gammalt vykort - Skåne / Fotograf: A. Rube Höganäs Åkerberga Prim-ön Kullaberg - Gammalt vykort - Skåne / Fotograf: A. Rube Höganäs
Åkerberga Prim-ön Kullaberg - Gammalt vykort - Skåne / Fotograf: A. Rube Höganäs
krona 2 SEK 0 Avslutad
Matteus Kyrka Stockholm - Sverige Matteus Kyrka Stockholm - Sverige
Matteus Kyrka Stockholm - Sverige
krona 1 SEK 0 Avslutad
Brev med äldre frimärken - Danmark Brev med äldre frimärken - Danmark
Brev med äldre frimärken - Danmark
krona 2 SEK 0 Avslutad
Jädraås Tallås Järnväg på station Loket prins August  ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Lidköping 1977 Jädraås Tallås Järnväg på station Loket prins August  ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Lidköping 1977
Jädraås Tallås Järnväg på station Loket prins August ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Lidköping 1977
krona 28 SEK 0 Avslutad
Enskede SJ K4 793  - Ånglok  - Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Alingsås 1976 Enskede SJ K4 793  - Ånglok  - Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Alingsås 1976
Enskede SJ K4 793 - Ånglok - Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Alingsås 1976
krona 2 SEK 0 Avslutad
Vykort Folkdräkt Bygdedräkt  - 2 kullor vid Zorns gammelgård Dalarna Vykort Folkdräkt Bygdedräkt  - 2 kullor vid Zorns gammelgård Dalarna
Vykort Folkdräkt Bygdedräkt - 2 kullor vid Zorns gammelgård Dalarna
krona 10 SEK 0 Avslutad
Äldre brev med frimärke - stämplat Oslo 1975 Äldre brev med frimärke - stämplat Oslo 1975
Äldre brev med frimärke - stämplat Oslo 1975
krona 2 SEK 0 Avslutad
Vykort - Folkliv Rüdesheim am Rhein Vykort - Folkliv Rüdesheim am Rhein
Vykort - Folkliv Rüdesheim am Rhein
krona 3 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1595 1596 1597 1598 [ 1599 ] 1600 1601 1602 1603 ... [>] [>>]