4:45:08
Baby - Lycka Till - oskrivet äldre vykort med söt baby
5 SEK
Fjärran och Dock När - Vackra blommor - ANTIKT brevkort - skrivet och fint stämplat 1905 Örebro
5 SEK
Vackra blommor med guldförgyllning - Gammalt vykort 1958
5 SEK
5 SEK
FDC Vinjett - Svenska Hundar 7/10 1989
5 SEK
Bilar på Scott Street Fort Frances Ontario Canada Oskrivet Gammalt vykort
5 SEK
Frimärkshäfte stämplat SH 321 Rabatthäfte Stämplat 19801205
5 SEK
Atariazell - Bürgeralpe 1267 m ... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Örebro 12/4 1976
5 SEK
Vykort - Julkort - Tomtar - LC Lars Carlsson - Eliasson förlag
5 SEK
Vykort Katter ... Fin evenemang / Ortstämpel - Umeå Fallens dag 19/7 1992
5 SEK
Hotel Saxohus Köpenhamn ... / Fin svensk evenemangstämpel - Torsby Torpar riddar orden 9/6 1973
5 SEK
Helena Rubank - Prästkrage .. Fin svensk evenemangstämpel - Linköping Lärarutb. 150år 22/5 1993
5 SEK
Svensk Evenemangstämpel på vykort - Postrodden 2000-06-17 Grisslehamn / 8 st. frimärken
5 SEK
FDC till H K H Hertigen av Halland = Prins Bertil / Motionsidrott 24/3 1977
5 SEK
Äldre Julkort - stämplat Höljes 1962
5 SEK
Helena Rubank - Förgätmigej .. Fin svensk evenemangstämpel - Falun Ski 28/2 1993
5 SEK
Fliegeraufnehme Mariazell... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Strömsund 14/3 1976
5 SEK
Olle Eriksson Grums - Vattendroppen .. Fin svensk evenemangstämpel - Östersund Country Festival 26/6 1992
5 SEK
Polska FDC med stämplade frimärken - Polen 1956 warszawa
5 SEK
M/S Snäckeskär Nya Elfsborg Göteborg - oskrivet äldre vykort
5 SEK
1595
1596
1597
1598
[ 1599 ]
1600
1601
1602
1603