Baby - Lycka Till - oskrivet äldre vykort med söt babyFjärran och Dock När - Vackra blommor - ANTIKT brevkort - skrivet och fint stämplat 1905 ÖrebroVackra blommor med guldförgyllning - Gammalt vykort 1958Baby - Lycka Till - oskrivet äldre vykort med söt babyFDC Vinjett - Svenska Hundar 7/10 1989Bilar på Scott Street Fort Frances Ontario Canada Oskrivet Gammalt vykortFrimärkshäfte stämplat SH 321 Rabatthäfte Stämplat 19801205Atariazell - Bürgeralpe 1267 m ... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Örebro 12/4 1976Vykort - Julkort - Tomtar - LC Lars Carlsson - Eliasson förlagVykort Katter  ...  Fin evenemang / Ortstämpel - Umeå Fallens dag 19/7 1992Hotel Saxohus Köpenhamn ... / Fin svensk evenemangstämpel - Torsby Torpar riddar orden 9/6 1973Helena Rubank - Prästkrage  .. Fin svensk evenemangstämpel - Linköping Lärarutb. 150år 22/5 1993 Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Postrodden 2000-06-17 Grisslehamn  /  8 st.  frimärkenFDC till  H K H Hertigen av Halland = Prins Bertil / Motionsidrott 24/3 1977Äldre Julkort - stämplat Höljes 1962Helena Rubank - Förgätmigej .. Fin svensk evenemangstämpel - Falun Ski 28/2 1993Fliegeraufnehme Mariazell... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Strömsund 14/3 1976Olle Eriksson Grums - Vattendroppen .. Fin svensk evenemangstämpel - Östersund Country Festival 26/6 1992Polska  FDC med stämplade  frimärken - Polen 1956 warszawaM/S Snäckeskär Nya Elfsborg  Göteborg - oskrivet äldre vykort
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Baby - Lycka Till - oskrivet äldre vykort med söt baby Baby - Lycka Till - oskrivet äldre vykort med söt baby
Baby - Lycka Till - oskrivet äldre vykort med söt baby
krona 5 SEK 0 Avslutad
Fjärran och Dock När - Vackra blommor - ANTIKT brevkort - skrivet och fint stämplat 1905 Örebro Fjärran och Dock När - Vackra blommor - ANTIKT brevkort - skrivet och fint stämplat 1905 Örebro
Fjärran och Dock När - Vackra blommor - ANTIKT brevkort - skrivet och fint stämplat 1905 Örebro
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vackra blommor med guldförgyllning - Gammalt vykort 1958 Vackra blommor med guldförgyllning - Gammalt vykort 1958
Vackra blommor med guldförgyllning - Gammalt vykort 1958
krona 5 SEK 0 Avslutad
krona 5 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett - Svenska Hundar 7/10 1989 FDC Vinjett - Svenska Hundar 7/10 1989
FDC Vinjett - Svenska Hundar 7/10 1989
krona 5 SEK 0 Avslutad
Bilar på Scott Street Fort Frances Ontario Canada Oskrivet Gammalt vykort Bilar på Scott Street Fort Frances Ontario Canada Oskrivet Gammalt vykort
Bilar på Scott Street Fort Frances Ontario Canada Oskrivet Gammalt vykort
krona 5 SEK 0 Avslutad
Frimärkshäfte stämplat SH 321 Rabatthäfte Stämplat 19801205 Frimärkshäfte stämplat SH 321 Rabatthäfte Stämplat 19801205
Frimärkshäfte stämplat SH 321 Rabatthäfte Stämplat 19801205
krona 5 SEK 0 Avslutad
Atariazell - Bürgeralpe 1267 m ... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Örebro 12/4 1976 Atariazell - Bürgeralpe 1267 m ... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Örebro 12/4 1976
Atariazell - Bürgeralpe 1267 m ... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Örebro 12/4 1976
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort - Julkort - Tomtar - LC Lars Carlsson - Eliasson förlag Vykort - Julkort - Tomtar - LC Lars Carlsson - Eliasson förlag
Vykort - Julkort - Tomtar - LC Lars Carlsson - Eliasson förlag
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort Katter  ...  Fin evenemang / Ortstämpel - Umeå Fallens dag 19/7 1992 Vykort Katter  ...  Fin evenemang / Ortstämpel - Umeå Fallens dag 19/7 1992
Vykort Katter ... Fin evenemang / Ortstämpel - Umeå Fallens dag 19/7 1992
krona 5 SEK 0 Avslutad
Hotel Saxohus Köpenhamn ... / Fin svensk evenemangstämpel - Torsby Torpar riddar orden 9/6 1973 Hotel Saxohus Köpenhamn ... / Fin svensk evenemangstämpel - Torsby Torpar riddar orden 9/6 1973
Hotel Saxohus Köpenhamn ... / Fin svensk evenemangstämpel - Torsby Torpar riddar orden 9/6 1973
krona 5 SEK 0 Avslutad
Helena Rubank - Prästkrage  .. Fin svensk evenemangstämpel - Linköping Lärarutb. 150år 22/5 1993 Helena Rubank - Prästkrage  .. Fin svensk evenemangstämpel - Linköping Lärarutb. 150år 22/5 1993
Helena Rubank - Prästkrage .. Fin svensk evenemangstämpel - Linköping Lärarutb. 150år 22/5 1993
krona 5 SEK 0 Avslutad
Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Postrodden 2000-06-17 Grisslehamn  /  8 st.  frimärken Svensk Evenemangstämpel på vykort  - Postrodden 2000-06-17 Grisslehamn  /  8 st.  frimärken
Svensk Evenemangstämpel på vykort - Postrodden 2000-06-17 Grisslehamn / 8 st. frimärken
krona 5 SEK 0 Avslutad
FDC till  H K H Hertigen av Halland = Prins Bertil / Motionsidrott 24/3 1977 FDC till  H K H Hertigen av Halland = Prins Bertil / Motionsidrott 24/3 1977
FDC till H K H Hertigen av Halland = Prins Bertil / Motionsidrott 24/3 1977
krona 5 SEK 0 Avslutad
Äldre Julkort - stämplat Höljes 1962 Äldre Julkort - stämplat Höljes 1962
Äldre Julkort - stämplat Höljes 1962
krona 5 SEK 0 Avslutad
Helena Rubank - Förgätmigej .. Fin svensk evenemangstämpel - Falun Ski 28/2 1993 Helena Rubank - Förgätmigej .. Fin svensk evenemangstämpel - Falun Ski 28/2 1993
Helena Rubank - Förgätmigej .. Fin svensk evenemangstämpel - Falun Ski 28/2 1993
krona 5 SEK 0 Avslutad
Fliegeraufnehme Mariazell... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Strömsund 14/3 1976 Fliegeraufnehme Mariazell... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Strömsund 14/3 1976
Fliegeraufnehme Mariazell... / Fin svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Strömsund 14/3 1976
krona 5 SEK 0 Avslutad
Olle Eriksson Grums - Vattendroppen .. Fin svensk evenemangstämpel - Östersund Country Festival 26/6 1992 Olle Eriksson Grums - Vattendroppen .. Fin svensk evenemangstämpel - Östersund Country Festival 26/6 1992
Olle Eriksson Grums - Vattendroppen .. Fin svensk evenemangstämpel - Östersund Country Festival 26/6 1992
krona 5 SEK 0 Avslutad
Polska  FDC med stämplade  frimärken - Polen 1956 warszawa Polska  FDC med stämplade  frimärken - Polen 1956 warszawa
Polska FDC med stämplade frimärken - Polen 1956 warszawa
krona 5 SEK 0 Avslutad
M/S Snäckeskär Nya Elfsborg  Göteborg - oskrivet äldre vykort M/S Snäckeskär Nya Elfsborg  Göteborg - oskrivet äldre vykort
M/S Snäckeskär Nya Elfsborg Göteborg - oskrivet äldre vykort
krona 5 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1595 1596 1597 1598 [ 1599 ] 1600 1601 1602 1603 ... [>] [>>]