Östra Skånes Järnvägar Lok SJ S 1260 Olofström på väg mot Vilshult 1975  ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Sölvesborg 1977Vykort - Barn i Tyrolerkläder - Innsbruck TirolÄldre Halsband HandknutetFigurin Söta BarnEinar Norelius Rödluvan 1956 Fin gammal Plansch för inramning från en Femina bilaga3 Dockor i garn trä och virkadÄldre Örhängen Clips Vintage2 Antika Knappar Riddarknapp samt knapp med antika bokstäverDocka 3 dockor Gummor från Nora linnedockor signerade LinnéaDocka gammal med studentmössaTomte mor Figurin söt Flicka med röd mössa i porslinNytt album oanvänt Bröllopsalbum från Henzo FotoalbumFin Fågel porslinsfågel Antik Figurin Gossen med korgskålFigurin Trumslagare och Hare i porslinVykort - Tomten med säcken - Stämplat 1967Julkort - Gammalt Vykort  - Signerat Silkeborg flerbild - Danmark - med ett ostämplat 4.50 frimärkeTyskland Tåg Dampflokomotive Für die Kae Lok 22 - Fin Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Vetlanda 1992NSB Di 2 lok v Angelskjaeret på Namsosbanen 1983 Norway Fint stämplat vykort
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Östra Skånes Järnvägar Lok SJ S 1260 Olofström på väg mot Vilshult 1975  ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Sölvesborg 1977 Östra Skånes Järnvägar Lok SJ S 1260 Olofström på väg mot Vilshult 1975  ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Sölvesborg 1977
Östra Skånes Järnvägar Lok SJ S 1260 Olofström på väg mot Vilshult 1975 ...Fin evenemangstämpel / Ortsstämpel - Sölvesborg 1977
krona 6 SEK 0 Avslutad
Vykort - Barn i Tyrolerkläder - Innsbruck Tirol Vykort - Barn i Tyrolerkläder - Innsbruck Tirol
Vykort - Barn i Tyrolerkläder - Innsbruck Tirol
krona 3 SEK 0 Avslutad
Äldre Halsband Handknutet Äldre Halsband Handknutet
Äldre Halsband Handknutet
krona 5 SEK 0 Avslutad
Figurin Söta Barn Figurin Söta Barn
Figurin Söta Barn
krona 20 SEK 0 Avslutad
Einar Norelius Rödluvan 1956 Fin gammal Plansch för inramning från en Femina bilaga Einar Norelius Rödluvan 1956 Fin gammal Plansch för inramning från en Femina bilaga
Einar Norelius Rödluvan 1956 Fin gammal Plansch för inramning från en Femina bilaga
krona 25 SEK 0 Avslutad
3 Dockor i garn trä och virkad 3 Dockor i garn trä och virkad
3 Dockor i garn trä och virkad
krona 20 SEK 0 Avslutad
Äldre Örhängen Clips Vintage Äldre Örhängen Clips Vintage
Äldre Örhängen Clips Vintage
krona 5 SEK 0 Avslutad
2 Antika Knappar Riddarknapp samt knapp med antika bokstäver 2 Antika Knappar Riddarknapp samt knapp med antika bokstäver
2 Antika Knappar Riddarknapp samt knapp med antika bokstäver
krona 25 SEK 0 Avslutad
Docka 3 dockor Gummor från Nora linnedockor signerade Linnéa Docka 3 dockor Gummor från Nora linnedockor signerade Linnéa
Docka 3 dockor Gummor från Nora linnedockor signerade Linnéa
krona 35 SEK 0 Avslutad
Docka gammal med studentmössa Docka gammal med studentmössa
Docka gammal med studentmössa
krona 15 SEK 0 Avslutad
Tomte mor Figurin söt Flicka med röd mössa i porslin Tomte mor Figurin söt Flicka med röd mössa i porslin
Tomte mor Figurin söt Flicka med röd mössa i porslin
krona 40 SEK 0 Avslutad
Nytt album oanvänt Bröllopsalbum från Henzo Fotoalbum Nytt album oanvänt Bröllopsalbum från Henzo Fotoalbum
Nytt album oanvänt Bröllopsalbum från Henzo Fotoalbum
krona 75 SEK 0 Avslutad
Fin Fågel porslinsfågel Fin Fågel porslinsfågel
Fin Fågel porslinsfågel
krona 20 SEK 0 Avslutad
Antik Figurin Gossen med korgskål Antik Figurin Gossen med korgskål
Antik Figurin Gossen med korgskål
krona 35 SEK 0 Avslutad
Figurin Trumslagare och Hare i porslin Figurin Trumslagare och Hare i porslin
Figurin Trumslagare och Hare i porslin
krona 20 SEK 0 Avslutad
Vykort - Tomten med säcken - Stämplat 1967 Vykort - Tomten med säcken - Stämplat 1967
Vykort - Tomten med säcken - Stämplat 1967
krona 1 SEK 0 Avslutad
Julkort - Gammalt Vykort  - Signerat Julkort - Gammalt Vykort  - Signerat
Julkort - Gammalt Vykort - Signerat
krona 4 SEK 0 Avslutad
Silkeborg flerbild - Danmark - med ett ostämplat 4.50 frimärke Silkeborg flerbild - Danmark - med ett ostämplat 4.50 frimärke
Silkeborg flerbild - Danmark - med ett ostämplat 4.50 frimärke
krona 3 SEK 0 Avslutad
Tyskland Tåg Dampflokomotive Für die Kae Lok 22 - Fin Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Vetlanda 1992 Tyskland Tåg Dampflokomotive Für die Kae Lok 22 - Fin Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Vetlanda 1992
Tyskland Tåg Dampflokomotive Für die Kae Lok 22 - Fin Svensk evenemangstämpel / Ortsstämpel - Vetlanda 1992
krona 5 SEK 0 Avslutad
NSB Di 2 lok v Angelskjaeret på Namsosbanen 1983 Norway Fint stämplat vykort NSB Di 2 lok v Angelskjaeret på Namsosbanen 1983 Norway Fint stämplat vykort
NSB Di 2 lok v Angelskjaeret på Namsosbanen 1983 Norway Fint stämplat vykort
krona 8 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1597 1598 1599 1600 [ 1601 ] 1602 1603 1604 1605 ... [>] [>>]