Kullaberg - SkåneFDC Vinjett - Drottningholm 20.3.1991 / med fin stämpel på 25 kr-frimärkeVykort - Hjärtlig Gratulation - oskrivet med BlommorStockholm / Äldre vykort - Klarabergs slott och hamn med båtarVykort Järnväg - Tyskland Ånglok 85 007 in Freiburg ... / Fin svensk evenemangstämpel - Gällivare 16.3.90Bullandö Uppland / Äldre vykort - Bullandö Krogen Hamnmotiv båtarBofors Karlskoga 1940-talet  - Värmland Vykort Järnväg - Tyskland Lok 01 1088... / Fin svensk evenemangstämpel - VM i Orientering 17.8.89Las Palmas De Gran Canaria - Folkliv Gamla Bilar och fin GatuvyVykort Järnväg - Tyskland Ånglok 85 001 in Freiburg... / Fin svensk evenemangstämpel - Göteborg 23.5.89FDC Vinjett - Ivan Aguéli 1969-06-06 / med fina stämplarYstad - Camping bad m.m.Vykort Gotland -  Visby - StrandgatanDalum papir-fabrikker fra Fruens Böge Odense 1929 DanmarkBofors Karlskoga   - Värmland - Fina märkenVykort - Jenny Nyström - Barn i SkidbackenVykort - Hjärtlig Gratulation - oskrivet - Mors DagFin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Helsingborg 25.5.92 - Scout conference / Svenska Kartor 5 KrSkag stavkyrka Tiveden Undenäs  med Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Vikbolandet 28/10 1978Vykort - Stockholmia 86 - The World Philatelic Exhibition 28.8 -7.9 1986
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Kullaberg - Skåne Kullaberg - Skåne
Kullaberg - Skåne
krona 5 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett - Drottningholm 20.3.1991 / med fin stämpel på 25 kr-frimärke FDC Vinjett - Drottningholm 20.3.1991 / med fin stämpel på 25 kr-frimärke
FDC Vinjett - Drottningholm 20.3.1991 / med fin stämpel på 25 kr-frimärke
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort - Hjärtlig Gratulation - oskrivet med Blommor Vykort - Hjärtlig Gratulation - oskrivet med Blommor
Vykort - Hjärtlig Gratulation - oskrivet med Blommor
krona 5 SEK 0 Avslutad
Stockholm / Äldre vykort - Klarabergs slott och hamn med båtar Stockholm / Äldre vykort - Klarabergs slott och hamn med båtar
Stockholm / Äldre vykort - Klarabergs slott och hamn med båtar
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort Järnväg - Tyskland Ånglok 85 007 in Freiburg ... / Fin svensk evenemangstämpel - Gällivare 16.3.90 Vykort Järnväg - Tyskland Ånglok 85 007 in Freiburg ... / Fin svensk evenemangstämpel - Gällivare 16.3.90
Vykort Järnväg - Tyskland Ånglok 85 007 in Freiburg ... / Fin svensk evenemangstämpel - Gällivare 16.3.90
krona 5 SEK 0 Avslutad
Bullandö Uppland / Äldre vykort - Bullandö Krogen Hamnmotiv båtar Bullandö Uppland / Äldre vykort - Bullandö Krogen Hamnmotiv båtar
Bullandö Uppland / Äldre vykort - Bullandö Krogen Hamnmotiv båtar
krona 5 SEK 0 Avslutad
Bofors Karlskoga 1940-talet  - Värmland Bofors Karlskoga 1940-talet  - Värmland
Bofors Karlskoga 1940-talet - Värmland
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort Järnväg - Tyskland Lok 01 1088... / Fin svensk evenemangstämpel - VM i Orientering 17.8.89 Vykort Järnväg - Tyskland Lok 01 1088... / Fin svensk evenemangstämpel - VM i Orientering 17.8.89
Vykort Järnväg - Tyskland Lok 01 1088... / Fin svensk evenemangstämpel - VM i Orientering 17.8.89
krona 5 SEK 0 Avslutad
Las Palmas De Gran Canaria - Folkliv Gamla Bilar och fin Gatuvy Las Palmas De Gran Canaria - Folkliv Gamla Bilar och fin Gatuvy
Las Palmas De Gran Canaria - Folkliv Gamla Bilar och fin Gatuvy
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort Järnväg - Tyskland Ånglok 85 001 in Freiburg... / Fin svensk evenemangstämpel - Göteborg 23.5.89 Vykort Järnväg - Tyskland Ånglok 85 001 in Freiburg... / Fin svensk evenemangstämpel - Göteborg 23.5.89
Vykort Järnväg - Tyskland Ånglok 85 001 in Freiburg... / Fin svensk evenemangstämpel - Göteborg 23.5.89
krona 5 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett - Ivan Aguéli 1969-06-06 / med fina stämplar FDC Vinjett - Ivan Aguéli 1969-06-06 / med fina stämplar
FDC Vinjett - Ivan Aguéli 1969-06-06 / med fina stämplar
krona 5 SEK 0 Avslutad
Ystad - Camping bad m.m. Ystad - Camping bad m.m.
Ystad - Camping bad m.m.
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort Gotland -  Visby - Strandgatan Vykort Gotland -  Visby - Strandgatan
Vykort Gotland - Visby - Strandgatan
krona 5 SEK 0 Avslutad
Dalum papir-fabrikker fra Fruens Böge Odense 1929 Danmark Dalum papir-fabrikker fra Fruens Böge Odense 1929 Danmark
Dalum papir-fabrikker fra Fruens Böge Odense 1929 Danmark
krona 5 SEK 0 Avslutad
Bofors Karlskoga   - Värmland - Fina märken Bofors Karlskoga   - Värmland - Fina märken
Bofors Karlskoga - Värmland - Fina märken
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort - Jenny Nyström - Barn i Skidbacken Vykort - Jenny Nyström - Barn i Skidbacken
Vykort - Jenny Nyström - Barn i Skidbacken
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort - Hjärtlig Gratulation - oskrivet - Mors Dag Vykort - Hjärtlig Gratulation - oskrivet - Mors Dag
Vykort - Hjärtlig Gratulation - oskrivet - Mors Dag
krona 5 SEK 0 Avslutad
Fin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Helsingborg 25.5.92 - Scout conference / Svenska Kartor 5 Kr Fin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Helsingborg 25.5.92 - Scout conference / Svenska Kartor 5 Kr
Fin Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Helsingborg 25.5.92 - Scout conference / Svenska Kartor 5 Kr
krona 5 SEK 0 Avslutad
Skag stavkyrka Tiveden Undenäs  med Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Vikbolandet 28/10 1978 Skag stavkyrka Tiveden Undenäs  med Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Vikbolandet 28/10 1978
Skag stavkyrka Tiveden Undenäs med Ortsstämpel / Evenemangstämpel - Vikbolandet 28/10 1978
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort - Stockholmia 86 - The World Philatelic Exhibition 28.8 -7.9 1986 Vykort - Stockholmia 86 - The World Philatelic Exhibition 28.8 -7.9 1986
Vykort - Stockholmia 86 - The World Philatelic Exhibition 28.8 -7.9 1986
krona 5 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1600 1601 1602 1603 [ 1604 ] 1605 1606 1607 1608 ... [>] [>>]