5:29:29
Vykort - Båtar samt vyer från Klädesholmen 1990
5 SEK
Vykort med Julmotiv - Bia - stämplat frimärke 1989
5 SEK
Vykort med Julmotiv - Jenny Nyström - 1976 stämplat frimärke
5 SEK
Vykort med Julmotiv - Tomte och söt flick i släden - 1983 Carl Larsson
5 SEK
Vykort med Julmotiv - Söt Flicka - 1974 stämplat frimärke
5 SEK
Jenny Nyström - Vykort med Julmotiv - stämplat frimärke 1989
5 SEK
Stockholm Kungl. Slottet 1943 - Gammalt skrivet vykort
5 SEK
Stockholm Stadshus - Gammalt oskrivet vykort
5 SEK
Vykort med Julmotiv - Jenny Nyström - stämplat frimärke 1995
5 SEK
Vykort - Folkliv på Stortorget i Östersund 1995
5 SEK
Vykort med Julmotiv - Lilla varg och 3 små grisar 1978
5 SEK
Östersund - vy över Rådhuset - Gammalt skrivet Vykort
5 SEK
Kullaberg - Skåne
Kullaberg - Skåne
5 SEK
FDC Vinjett - Drottningholm 20.3.1991 / med fin stämpel på 25 kr-frimärke
5 SEK
Vykort - Hjärtlig Gratulation - oskrivet med Blommor
5 SEK
Stockholm / Äldre vykort - Klarabergs slott och hamn med båtar
5 SEK
Vykort Järnväg - Tyskland Ånglok 85 007 in Freiburg ... / Fin svensk evenemangstämpel - Gällivare 16.3.90
5 SEK
Bullandö Uppland / Äldre vykort - Bullandö Krogen Hamnmotiv båtar
5 SEK
Bofors Karlskoga 1940-talet - Värmland
5 SEK
Vykort Järnväg - Tyskland Lok 01 1088... / Fin svensk evenemangstämpel - VM i Orientering 17.8.89
5 SEK
1600
1601
1602
1603
[ 1604 ]
1605
1606
1607
1608