16:45:47
Floda kyrka Dalarna
Floda kyrka Dalarna
3 SEK
Tomte på Julkort - Gammalt Vykort - Signerat / 1944
6 SEK
Gammalt oskrivet fint Julkort - Gott Nytt År - Signerat RA - Svensk Tillverkning
3 SEK
Högbo kyrkan - Gästrikland = 2 vykort
4 SEK
Vykort - Soldater i uniform - Kompaniet till Uppställning
20 SEK
Julkort sago-konst - Gammalt Vykort - Signerat: Jegerbrandt / Kristinehamn 1946
10 SEK
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Rabattfrimärken Sommarnöjen 17-5 1989
16 SEK
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Nobelpristagare Fysologi eller Medicin 29-11 1984
8 SEK
Julkort - Gammalt Vykort - 1930-talet
4 SEK
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Svenska Hundar 7-10 1989
6 SEK
Franskt Vykort med Segelbåt
Franskt Vykort med Segelbåt
5 SEK
Franskt Vykort med Segelbåtar
Franskt Vykort med Segelbåtar
5 SEK
Vykort med text - En Bror ...... Oskrivet
4 SEK
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Förstadagsbrev postbilen 20-2 1986
3 SEK
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Fotografering 6-10 1990
6 SEK
Vykort - Vyer Tossebergsklätten
3 SEK
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Fjällvärld 27-3 1984
3 SEK
2 Vykort - Sillhövda Kyrka + Interiör
4 SEK
Folkdräkt folk vid Malung kyrka Dalarna
4 SEK
Hotel Bernini Bristol Rom Italien
2 SEK
1602
1603
1604
1605
[ 1606 ]
1607
1608
1609
1610