Floda  kyrka DalarnaTomte på Julkort - Gammalt Vykort  - Signerat / 1944Gammalt oskrivet fint Julkort - Gott Nytt År - Signerat RA - Svensk TillverkningHögbo kyrkan - Gästrikland = 2 vykortVykort  - Soldater  i uniform - Kompaniet till Uppställning Julkort sago-konst - Gammalt Vykort  - Signerat: Jegerbrandt  / Kristinehamn 1946FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Rabattfrimärken Sommarnöjen  17-5 1989FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Nobelpristagare Fysologi eller Medicin 29-11  1984Julkort - Gammalt Vykort  - 1930-taletFDC Vinjett  / Fina Stämplar på Svenska Hundar 7-10 1989Franskt Vykort med SegelbåtFranskt Vykort med SegelbåtarVykort med text - En Bror ...... OskrivetFDC Vinjett  / Fina Stämplar på Förstadagsbrev postbilen 20-2 1986FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Fotografering   6-10 1990Vykort - Vyer TossebergsklättenFDC Vinjett  / Fina Stämplar på Fjällvärld  27-3 19842 Vykort - Sillhövda Kyrka + Interiör Folkdräkt folk vid Malung kyrka  Dalarna Hotel Bernini Bristol Rom Italien
Utropspris StigandeUtropspris Fallande
Floda  kyrka Dalarna Floda  kyrka Dalarna
Floda kyrka Dalarna
krona 3 SEK 0 Avslutad
Tomte på Julkort - Gammalt Vykort  - Signerat / 1944 Tomte på Julkort - Gammalt Vykort  - Signerat / 1944
Tomte på Julkort - Gammalt Vykort - Signerat / 1944
krona 6 SEK 0 Avslutad
Gammalt oskrivet fint Julkort - Gott Nytt År - Signerat RA - Svensk Tillverkning Gammalt oskrivet fint Julkort - Gott Nytt År - Signerat RA - Svensk Tillverkning
Gammalt oskrivet fint Julkort - Gott Nytt År - Signerat RA - Svensk Tillverkning
krona 3 SEK 0 Avslutad
Högbo kyrkan - Gästrikland = 2 vykort Högbo kyrkan - Gästrikland = 2 vykort
Högbo kyrkan - Gästrikland = 2 vykort
krona 4 SEK 0 Avslutad
Vykort  - Soldater  i uniform - Kompaniet till Uppställning Vykort  - Soldater  i uniform - Kompaniet till Uppställning
Vykort - Soldater i uniform - Kompaniet till Uppställning
krona 20 SEK 0 Avslutad
Julkort sago-konst - Gammalt Vykort  - Signerat: Jegerbrandt  / Kristinehamn 1946 Julkort sago-konst - Gammalt Vykort  - Signerat: Jegerbrandt  / Kristinehamn 1946
Julkort sago-konst - Gammalt Vykort - Signerat: Jegerbrandt / Kristinehamn 1946
krona 10 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Rabattfrimärken Sommarnöjen  17-5 1989 FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Rabattfrimärken Sommarnöjen  17-5 1989
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Rabattfrimärken Sommarnöjen 17-5 1989
krona 16 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Nobelpristagare Fysologi eller Medicin 29-11  1984 FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Nobelpristagare Fysologi eller Medicin 29-11  1984
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Nobelpristagare Fysologi eller Medicin 29-11 1984
krona 8 SEK 0 Avslutad
Julkort - Gammalt Vykort  - 1930-talet Julkort - Gammalt Vykort  - 1930-talet
Julkort - Gammalt Vykort - 1930-talet
krona 4 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Svenska Hundar 7-10 1989 FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Svenska Hundar 7-10 1989
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Svenska Hundar 7-10 1989
krona 6 SEK 0 Avslutad
Franskt Vykort med Segelbåt Franskt Vykort med Segelbåt
Franskt Vykort med Segelbåt
krona 5 SEK 0 Avslutad
Franskt Vykort med Segelbåtar Franskt Vykort med Segelbåtar
Franskt Vykort med Segelbåtar
krona 5 SEK 0 Avslutad
Vykort med text - En Bror ...... Oskrivet Vykort med text - En Bror ...... Oskrivet
Vykort med text - En Bror ...... Oskrivet
krona 4 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Förstadagsbrev postbilen 20-2 1986 FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Förstadagsbrev postbilen 20-2 1986
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Förstadagsbrev postbilen 20-2 1986
krona 3 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Fotografering   6-10 1990 FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Fotografering   6-10 1990
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Fotografering 6-10 1990
krona 6 SEK 0 Avslutad
Vykort - Vyer Tossebergsklätten Vykort - Vyer Tossebergsklätten
Vykort - Vyer Tossebergsklätten
krona 3 SEK 0 Avslutad
FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Fjällvärld  27-3 1984 FDC Vinjett  / Fina Stämplar på Fjällvärld  27-3 1984
FDC Vinjett / Fina Stämplar på Fjällvärld 27-3 1984
krona 3 SEK 0 Avslutad
2 Vykort - Sillhövda Kyrka + Interiör 2 Vykort - Sillhövda Kyrka + Interiör
2 Vykort - Sillhövda Kyrka + Interiör
krona 4 SEK 0 Avslutad
Folkdräkt folk vid Malung kyrka  Dalarna Folkdräkt folk vid Malung kyrka  Dalarna
Folkdräkt folk vid Malung kyrka Dalarna
krona 4 SEK 0 Avslutad
Hotel Bernini Bristol Rom Italien Hotel Bernini Bristol Rom Italien
Hotel Bernini Bristol Rom Italien
krona 2 SEK 0 Avslutad
[<<] [<] ... 1602 1603 1604 1605 [ 1606 ] 1607 1608 1609 1610 ... [>] [>>]