6:41:00
Kylley Högsby - Strandridaregården - Gammalt oskrivet Vykort
8 SEK
Lidköping Badhusparken - Gammalt oskrivet vykort
15 SEK
Vy från Tällberg Dalarna - Gammalt oskrivet Vykort
8 SEK
Östersund - vy över Rådhuset - Gammalt skrivet Vykort
5 SEK
Vykort med Julmotiv - Jenny Nyström - stämplat frimärke 1989
2 SEK
Högstadsstenen Göstrings härad - Gammalt skrivet vykort
8 SEK
Vreta Kloster - Gammalt oskrivet vykort
12 SEK
Drottningholms slott - Gammalt skrivet vykort 1949
4 SEK
Vykort med Julmotiv - Lilla varg och 3 små grisar 1978
5 SEK
Stockholm Stadshus 1930-talet - Gammalt skrivet vykort
3 SEK
Kort i informationsfolder - Gasthof Pension Dannerwirt
1 SEK
Vykort - Hotel Weisses Rössl - St. Wolfgang
2 SEK
Vykort - Folkliv på Stortorget i Östersund 1995
5 SEK
FDC 1966 26/9 / Fina stämplar och Frimärken
2 SEK
Medevi Brunn - vykort på akvarell av gitte Möller
3 SEK
FDC 15/2 1967 Skansen Lejonet Göteborg / Fina stämplar och Frimärke
2 SEK
Göteborg - Buss på Götaplatsen 1952 - Gammalt skrivet Vykort
10 SEK
FDC Vinjett - 5/10 1991 Czeslaw Slania 70 år / Fina Stämplar på Czeslaw Slania Frimärken
7 SEK
Follingbo kyrka Gotland = 2 vykort
4 SEK
Vykort - Costa Blanca - Torrevieja - Allicante 1991
1 SEK
1553
1554
1555
1556
[ 1557 ]
1558
1559
1560
1561